Ik vind mijne heel mooi (Taupe). Het is niet helemaal effen, want het heeft een soort leer-effect als je snapt wat ik bedoel.
Hard! En ik heb er spijt van dat ik lijntjes heb gekozen ;). Goalbook heeft ook paginanummers e.d.
Ik heb dit notitieboekje ook besteld maar dan gelinieerd! Ben heel benieuwd.
Vind jij het wel overzichtelijk dat alles in een boekje zit? Omdat je ook ADHD hebt, dacht ik toch? Ik vind het echt heel onhandig om alles in een boekje neer te pennen naast mijn agenda. Bij mij komt alles door elkaar te staan, kan dan niks terug vinden en begin op den duur weer in een ander boekje. Ben wel benieuwd hoe jij dat doet.
In mijn zoektocht naar de perfecte agenda / planner heb ik nu ook “the inspired stories” aan m’n lijst toegevoegd.
Iemand daar ervaring mee haha?
ik ben op zoek naar een pen met een (ik weet niet hoe dit heet) dik stuk om vast te houden.
zo’n soort rubberen grip ding in driehoekvorm ???
ik vind pennen zonder zo’n ding vaak zo smal en niet lekker schrijven, ik hoop dat iemand weet wat ik bedoel!
Bekijk STABILO EASYoriginal - Ergonomische Rollerball - Rechtshandig - Blauwe Uitwisbare Inkt - Navulbaar - Roze op: STABILO EASYoriginal - Ergonomische Rollerball - Rechtshandig - Blauwe Uitwisbare Inkt... | bol.com
Deze?
Nog 2 maanden en dan mag ik weer een nieuwe bullet journal ik vind die van dit jaar wel echt mooi en netjes geworden, maar zo zalig om een nieuw boekje te starten
zoiets maar dan een pen met zo’n gripstuk op een ‘normale balpen’
ik had die ooit van de hema maar die maken ze niet meer volgens mij
De mijne ligt ook al een paar weken helemaal voorbereid klaar, heb er echt zin in om hem te gaan gebruiken!
Ik denk dat ik ze steeds 80% vol maak. Maak achteraan soms nog wat stats pagina’s, met hoevaak ik in totaal heb gesport, boeken heb gelezen etc. En ze zijn bij mij nog nooit vol geweest voor het einde van het jaar!
Ik wil je zoektocht niet nog moeilijker maken, maar ik heb nu mijn tweede jaar een mumplanner (komt uit België) en ben daar heel blij mee! Is met discs, geen ringen en is helemaal zelf in te richten zoals je het wil.
Hangt er heel erg van af welk boekje ik gebruik. Dit jaar heb ik een Traveler’s Notebook gedaan met 1 boekje met maandoverzichten, 1 met weekoverzichten (en daar heb ik voor het hele jaar 2 boekjes voor nodig en dan hou ik denk ik 1/3 van de tweede over) en 1 met lijstjes. Voor volgend jaar (en vorig jaar) heb ik een Archer & Olive met 160 pagina’s. Afhankelijk van hoe ik hem indeel heb ik rond de 136-140 pagina’s nodig denk ik voor maand/week/jaaroverzichten en de rest is dan voor lijstjes, daarvan heb ik er nooit zo heel veel. Met een Leuchtturm hield ik heel veel pagina’s over en maakte ik veel onnodige lijstjes om hem alleen maar op te kunnen vullen.
Is dit niet iets? Kan je gewoon een smalle pen insteken.
Ja!!! Bedankt x100
En @FrozenFlame ik ga deze sowieso halen voor de rest van mn karige pennen haha
Misschien is het een beetje vloeken in de kerk om dit hier te vragen, maar heeft iemand van jullie ervaring met de reMarkable? Is het een aanrader en vind je het geld waard?
Ik overweeg het om op deze manier altijd al mijn aantekeningen bij elkaar te houden en altijd overal toegang tot te hebben (studie/werk/privé), waar ik nu allemaal losse boekjes voor heb. De prijs van het ding zelf is nog tot daaraan toe, maar alle accessoires zijn zo duur (pen/map)
Ja! Ik heb er 1, wel het eerste model. Moet nu snel haasten haha maar zal later even mijn ervaring delen
De bic is in de bonus bij de ap!!! Rennen
Ik ben benieuwd! Heb al wel gehoord dat de 2 een heel stuk dunner is en (volgens iemand) prettiger leest dan de 1