4850 voor beste cinnamon buns
Ik heb een Impulsief idee. Ik loop rond in Amsterdam en dacht aan een toothgem. Waar kan ik dit vandaag zetten?
Op treatwell zie ik alleen de beautery by devie ofzo op de bilderdijkstraat.
Ik heb ze een paar keer laten zetten door arty_tooth (= insta naam), zij doet het soms aan huis en soms zit ze in de oude School, je kunt haar evt berichten.
Top! Bedankt ik ga het bekijken
Is iemand hier weleens bij roform in noord geweest? Is reformer wat daar
Ja ik een aantal keer! Is ook m’n enige reformerervaring dus ik kan het niet vergelijken met iets anders. Ik vond het als leek best leuk
Ik vind het de fijnste studio tot nu toe! Het hangt natuurlijk ook erg van de docent af, maar ik vind dat de les een fijne flow heeft en heb daarna altijd wel ergens spierpijn.
Ik ben geweest bij oa Studio 191, iMoves (vond ik vreselijk), Core40 en Saints. Niet heel veel vergelijkingsmateriaal, maar nu ik roform heb ontdekt, hoef ik ook niet meer verder te zoeken.
Ja, maar juist mindere ervaringen. Het is een soort van cardio-reformer. Ik ben bij wat authentieke (en vooral niet hippe) reformerstudio’s geweest en dat is echt anders. Daar letten ze letterlijk nog op hoe je tenen staan. Dat is echt een totaal ander gevoel.
Als je echt reformer wil, dan zou ik bij Pilates Noord gaan. En anders in west naar BASI Pilates of Miesko in Oost gaan.
Of UNA bij Schinkelkwartier, is reformer, tower en chair gecombineerd. Maar geen high intensity les als Saints of PLTS.
Waar (in West) kun je leuk je verjaardag vieren in een café? De dingen die ik tot nu toe heb gevonden zijn vaak in weggestopte keldertjes, ik wil wel graag een beetje licht. Voor 35 man ong
Bosco, Tonton club, Pacific, Gebrouwen door Vrouwen, Parck, Bax, Tweede Thuys heeft een heel groot terras, Kompleet
Oh ja en ik had ook een tijdje geleden een verjaardag bij Two Chefs brewing en dat eigen zaaltje was heel leuk! Ook iets van 30 man en een eigen bediening en leuke ruimte, niet in een donker hol maar met ramen
No man’s art gallery?
Ik kom uit Twente en ga zondag s middags naar het Rijksmuseum, daarna wat eten in de stad en vervolgens naar het concert van Harry Styles. Ben alleen bekend met de parkeersituatie rondom de arena maar wil daar niet de hele dag staan. Hoe realistisch is het om rond 13:00 uur bij de P&R in Weesp te parkeren op een zondag? Heel veel van die andere P&R’s zijn niet geopend in verband met evenementen 🥹
Lijkt mij geen probleem hoor!
Waar zou jij een tweede date die niet uit Amsterdam komt mee naartoe nemen in de stad? Heb al best wat ideeen, maar benieuwd naar onbekende en indrukwekkende plekjes van anderen.
Van Kerkwijk, op de Nes!
Oooo ja hele goeie!