Heb het nog niet geprobeerd tv nog niet aangehad!
Ja heb ik!
Ben je een Samsung gewend?
Ik ben er heel content mee, mooie foto’s etc…
Oh thanks! Ja, ik heb nu een galaxy s8. Heel tevreden mee geweest, heb 'm al 3 jaar. Maar vooral de batterij begint nu wel snel leeg te raken en heb een barst in m’n scherm.
Ja ik moet 'm nu ook wel elke dag opladen hoor, maar red het wel tot eind van de dag, en in het begin zéker.
Hoe noem je ook alweer zo’n apparaatje waarmee je bijvoorbeeld iets van je laptop op je tv kan kijken?
Vervolgvraag: ik heb Apple TV op m’n iPhone, dan zou ik toch met zo’n apparaatje dat op m’n laptop (geen Apple) kunnen kijken?
Een casting device?
Chromecast?
Apple TV is om vanaf je iPhone naar een Apple TV te streamen, dat is zo’n kastje wat je op je tv aansluit. Met een chromecast kun je ook streamen naar je tv, chromecast is een soort usb stick die je in je tv doet, maar volgens mij is er niet iets om te streamen van je telefoon naar een laptop. Met iPhone heb je wel iets van scherm delen, maar dat is dan denk ik alleen naar een MacBook/ander apple apparaat.
We gaan naar Italïe en passeren via Zwitserland. Weet iemand hoe ik het best een kaart download in Google Maps of Waze? Ik heb gegoogeld voor Google Maps maar vind meer-knop niet om dat te downloaden.
Als ik in de Google maps app zit, en ik klik op mijn account rechtsboven kan ik kiezen voor offline kaarten. Als je daar selecteer je eigen kaart doet kun je een gebied kiezen om te downloaden.
Dank je, het is aan het downloaden.
Heeft iemand een tip over zo goedkoop mogelijk een Office365-pakket te fixen?
Volgens mij zag ik het ook wel eens voorbij komen op vakantieveilingen.
Als je een opleiding volgt is de kans groot dat je het via Surfspot kunt aanschaffen met korting!
Wat voor games? Dat is belangrijk om te weten! Leuke spelletjes of sims en gta?
Neem een motorola
Slecht advies maar die zijn echt fijn en goedkoop
Ik heb nu tijdelijk een Motorola maar vind het echt niks, maar kan ook zijn dat dat is omdat het echt een oud ding is haha.
Maargoed los daarvan wil ik sowieso Samsung. Ik wil denk ik iets van de A-serie, maar mijn vriend zegt dat ik beter een ‘duur’ model kan kopen omdat die beter is ofzo, maar is dat ook echt zo? Ik wil toch wel rond de 5 jaar ermee doen eigenlijk (liever langer maar dat kan blijkbaar tegenwoordig niet).
Ik heb een Samsung A52 als werktelefoon en die is wel echt top. Ik heb 'm nog geen 5 jaar natuurlijk maar denk wel dat die lang mee kan. Is rond de 300 euro geloof ik