Ja tot op zekere hoogte kan ik het begrijpen (mijn broertje wilde super graag dingen met planten in z’n master dus snap dat 'ie naar Wageningen ging daarvoor). Maar als ik dan mensen iets hoor zeggen dat ze hun bachelor biomedische wetenschappen liever in Utrecht dan in Leiden doen want “beter aangeschreven” snap ik echt niet waar ze op doelen
ja ik vind dat ook echt een wazige manier van meten hoor haha, dat is op basis van de NSE toch? Plus daarin zijn de verschillen vaak ook minimaal toch?
Zijn de kinderen arm? Ben je arm omdat je geen kinderen hebt? Ben je arm omdat je te weinig kinderen hebt? Is het een kleine vorm van armoede? ![]()
Hahaha geen kinderen = rijkdom
Eerder arm omdat je teveel kinderen hebt.
en instellingen die studneten met hele campagnes met gratis friet werven om 'm in te vullen, meen ik me te herinneren haha
Dat heb ik echt nog nooit gehoord over de UA
. Dat wordt toch juist gezegd over de UGent en de KUL (zijn de “klassieke” universiteiten). Ik hoorde juist altijd dat de UA de “minste” is van de Vlaamse universiteiten. En er werd het meest laatdunkend gesproken over de Franstalige universiteiten maar dat komt m.i. doordat Vlamingen neerkijken op de Walen.
Ik vind het zelf echt onzin hoor maar vind het wel grappig dat de Shanghai ranking de Franstalige uni’s het beste scoren naast de UGent/KUL: Shanghai Ranking 2020 - Belgium - Results | UniversityRankings.ch
Ja kan het me voorstellen hoor. Ik denk dat het ook te maken heeft met waar mensen zelf studeren en uit welke provincie je komt, want veel mensen waarderen hun “eigen” uni toch het hoogst. Ik vond het wel echt opvallend hoeveel hierover gepraat werd in België, een heel populair en steeds terugkerend gespreksonderwerp. Ik dacht dan echt who cares. Misschien leeft het in Nederland ook wel hoor, maar daar heb ik nooit iets van gemerkt eigenlijk.
Via post? Dat vind ik sowieso al slordig, want ze geven er maar 1 uit toch? En als die kwijtraakt met de post, wat dan?
In NL kan je het downloaden via duo
Ja klopt, maar dat is een getuigschrift en niet dat origineel zegmaar dat je op je opleiding meekrijgt. Ik moest hem om die reden ophalen
Ik zag het toevallig zojuist als suggestie voorbij komen op videoland. Laat dat kind lekker. Waarom werken die ouders hier nu weer aan mee? ![]()
Denk dat die ouders juist niets liever dan die aandacht willen.
Dat mannen vaak zo wijdsbeens moeten zitten. Er was een uitvoering op de basisschool, moet je op van die smalle stoeltjes gaan zitten. Vraag ik aan zo’n man of de stoel naast hem bezet is (want bij zat er helemaal voor met zn ene been) is hij heel (héél!) verbaasd. En vervolgens laat ie zn been zo , dus ik heb de stoel maar opgeschoven want had geen zin om nog extra opgepropt te zitten.
Het was vet awkward terwijl het eigenlijk een heel normale vraag van mij was (denk ik)
Je kunt altijd nog even tippen om langs de huisarts te gaan, zo wijdbeens moeten zitten kan wijzen op een waterzakbreuk of een bijbalontsteking
liefjes erbij lachen en zeggen dat je je een beetje zorgen maakt
Aan dit artikel over het versloffen van je uiterlijk want onee ze heeft stoppels op haar benen en haar vriend wil graag dat mannen naar haar kijken?
Het kan haar geen “barst” schelen, maar ook weer wel :’) En waarom moet ze benadrukken dat ze “een turbulente singlebestaan” had voordat ze Joost leerde kennen ![]()
Omdat ze Joost nooit heeft leren kennen want Joost bestaat niet. Even als Soof is hij een bedenksel van een onderbetaalde stagiair van de vriendin/Margriet/Libelle/Viva
Hahahaha ja het kwam in suggesties, nog nooit van het bestaan gehoord. Maar kan inderdaad geen al te hoge kwaliteit verwachten

