Waar erger je je aan? #21

Als mensen (meestal mannen) zo zitten en hun vieze schoenzolen dan in beeld komen

6 likes

Ik moest net omfietsen en een heel smal bruggetje over waar van de andere kant ook drie mannen kwamen zonder fiets. En het is dan even irritant om langs elkaar te moeten maar dat zie je van beide kanten te laat om te wachten. En natuurlijk kan zo’n groepje teringlijers dan ook niet even normaal doen hè? Echt zich zo breed mogelijk maken, niet aan de kant gaan, en beginnen over ‘hoe ze je ook in het kankerwater kunnen duwen’. En op dat moment kun je weinig doen dan gewoon geen oogcontact en zo snel mogelijk weg maar ben zo kwaad nu.

6 likes

My toxic ass zal dan nog zeggen; bluf

5 likes

Uit ervaring zeg ik doe dit niet😅

6 likes

Ja dit had ik laatst :pensive: weet ook niet zo goed meer waar ik nog kan kijken.

Blijkbaar had Lubach een grapje gemaakt over die ACOTAR boeken en nu zie ik mensen in mijn algoritme zeggen dat dit misogynie is :joy: echt mensen nemen dingen te serieus tegenwoordig.

hahah ik zag ook al een booktokker er enorm op aan gaan, maar haar modus is standaard boos. Ik moest er zelf erg om lachen in ieder geval, en vond 't vooral grappig dat het ook daar besproken werd. Het is toch een satirisch programma joh

2 likes

Halloween in het dorp. Wij doen niet mee want ik heb nu al 3 x halloween gevierd. En ik heb een chihuahua en een kind dat dadelijk in bed moet liggen dus ik wil niet om de 5 minuten mensen die aanbellen en mijn hond en kind activeren.

Mensen zouden alleen aanbellen als je buiten lichtjes of pompoenen zou hebben en dat hebben we niet maar toch bellen ze de hele tijd aan :rage::rage::rage:

1 like

Ik vind het wel jammer dat hij klaagt dat mensen minder lezen en daarna zo’n item maakt over een populaire boekenserie

7 likes

Kan je de bel niet uitschakelen? Dat deed ik in mijn vorige buurt ook.

Maar de chihuahua kan je niet uitschakelen.

1 like

wel indirect door de bel uit te schakelen toch

4 likes

Nou mijn hond slaat al aan als hij voetstappen het pad op hoort komen.

3 likes

ik las dat karl het zo bedoelde, dat de hond reageert op de bel

4 likes

Rookmelders die altijd in de nacht gaan piepen omdat hun batterij leeg is. Waarom gebeurd dat nooit overdag?

6 likes

Ik ga helemaal stuk hahaha.

4 likes

Volgens mij omdat het dan kouder is en het dan eerder activeert

2 likes

Nou het is historisch gezien natuurlijk wel zo dat dingen die specifiek vooral door vrouwen leuk gevonden worden minder serieus worden genomen of zelfs belachelijk worden gemaakt.

22 likes

Ik haat het echt als je iets zoekt en het is bijna alleen te vinden op temu of dropshipachtige websites

10 likes

Ik dacht even dat dit over de hond ging.

1 like