Nouja je moet als manager toch ook wel een beetje people skills hebben denk ik in de omgang met je personeel. Als er conflicten zijn tussen personeel die niet onderling opgelost kunnen worden bijvoorbeeld, of als een personeelslid privé iets meemaakt wat ook op het werk invloed heeft (een overlijden of ziekte ofzo). Dat is vaak al moeilijk genoeg dus dan is het wel prettig als de manager daar een beetje menselijk mee omgaat. Ook in een ander werkveld als de zorg of onderwijs.
Altijd leuk als je je longen voelt. Net gefietst in de kou en ik voel me nu een oude kettingroker
Hahaha ik had zoiets met IKEA, helemaal geirriteerd dat ze ‘Hej’ stuurde. Maar dat is hallo in ‘t Zweeds
Heb ik net een strookje beenhaar weggeknipt omdat ik nu tape wilde plakken maar de badkamer bezet is? Jazeker.
echt zo’n 5-6-7-8-dansje
Ja verschillende temperaturen maar ik bedoelde verschillende koffiezetmethodes haha. Omdat de meeste mensen gewoon een koffiezetapparaat hebben dat al het water kookt
@vitaminwater het is de Fellow STAGG ekg!
hahaha ben je toevallig geinspireerd door die tiktokker die dit soort dansjes nadoet?
Ugh ik wilde het draaibare bamboe plateau bij de action kopen om dit zelf te maken ipv voor €43,- te kopen.
ben vanmiddag bij 3 winkels geweest en overal uitverkocht
Ik heb net heel spontaan een nieuwe blender gekocht. Werken gaat hem niet meer worden, zit alleen maar naar YouTube filmpjes te kijken wat ik er allemaal mee kan maken.
Ben aan het trainen komt er een meid naar me toe en zegt dat mn broek doorschijnt. Ja het zal vast aardig bedoeld zijn maar wat heb ik aan die info? T is niet dat ik een reserve legging mee heb.
Ik verdenk haar ervan mn trainings shine te willen stelen
Dat iemand nog naar je toeloopt in de sportschool. Waar ik ga bemoeit ieder met zijn eigen. Zelfs als je daar in een dinosaurus kostuum zou trainen, zou niemand er wat van zeggen
ga dit weekend vliegen en heb een negatieve PCR nodig en nu denk ik om de 2 minuten dat ik corona heb (kans is klein want dubbel gevaccineerd/redelijk recent nog gehad)
arghhhh de stress
Eindelijk de stap gezet om toch mijn rijbewijs te gaan halen!! LOVEIT
Ohh daar heb ik gisteren nog naar staan kijken in een winkel, zo’n mooi ding Wist niet dat je er snake op kan doen, maakt het nog verleidelijker wel
https://www.reddit.com/user/Lush/comments/rd9jvl/hey_everyone_im_jack_constantine_bath_bomb/
Als oud-medewerker die ook niet al te beste ervaringen heeft met l.ush als werkgever zijn de gestelde vragen in deze Reddit ama met de zoon van de oprichter echt genieten.
Een lokale gemeentepartij presenteerde vandaag haar ‘diverse’ kandidatenlijst: 6 mannen, vier vrouwen. Zijn allemaal makkelijk de veertig en vijftig gepasseerd behalve eentje en die is gelijk de enige niet witte partijlid
Dit is toch geen porem
Ja ik vind hem echt super fijn (buiten het spelen van snake om haha)! En hij staat ook mooi op het aanrecht
Haha wow de reacties zijn niet mals. Vind het altijd wel komisch dat dan iemand in zo’n bedrijf besluit van: ‘ja echt een goed idee om een AMA op reddit te doen! Leuk!’ zonder ook maar een moment stil te staan bij alle kritiek die je ook kan krijgen :’) ben benieuwd welke stress er nu is in de Lush HQs en binnen woordvoering haha