Gok het tweede, want zwart werken kan zeker niet in de familie.
Vertel me meer!!!
Vriendin van me heeft er ook stage gelopen en vond het/haar verschrikkelijk
Huh hoe weet je dat?
Je gaat toch niet zeggen dat Annic heeft gelogen?!
Voor dit soort gedrag hebben we toch de naughty chair?
Neeeeee dit is mijn jeugdliefde
Sanne wil social media kanalen maken voor der nieuwe werk om dingen te promoten. Hoop dat ze daar dan wel alleen positief is.
Ik snap het niet. 1 dag aan het werk en ze wilt dit doen? Heeft ze dit nu al overlegd met haar leidinggevende?
Ik zou eerst maar kijken hoelang ze het leuk vindt/volhoudt.
Dit vind ik dus ook jammer! Eindelijk een influencer die cum laude haar Msc heeft gehaald. Het in haar heeft om heel veel meiden op een positievie manier te inspireren en dan profileert ze zich zo. Zonde.
Ik kijk af en toe nog naar Nikki Phillippi en net keek ik naar hun laatste video over hun ervaring met wonen in Nashville en nu zit ik op te zoeken hoe duur het is om naar Nashville te gaan en aah ik wil er heel graag naar toe!
ik mis de vlogs van bonnie ook
Ja ik mis die Anna ook. Die ted talk van haar was ook tof. Zie het gewoon nu niet meer voor me
Ik mis bonnie ook! En diana ook wel
Ze had toen ook meer wat menselijks over zich ofzo;p nu is ze een soort instarobot geworden, zo weinig persoonlijk en zo gekkig allemaal. Dat met die bn’ers is al helemaal verschrikkelijk, dat konten likken bij elkaar. Ze had een tijd terug ook steeds nieuwe mensen die haar “allerliefste besties” waren
“omg jongens wat is dit sterk”
“omg het brandt op mijn tong”
“Jongens wat iiiiiiiiiiiis dit?!”
Wil (van Tien) na één slokje licor 43.
komop zeg, zelfs mn oma shot die shit met meer waardigheid.
Sowieso. Beetje slap dit
was ze wel aan toe na die ervaring met alle rechtshandige spullen in het huis van martine terwijl ze zelf linkshandig is !!1!!!11
Kan iemand een gifje maken van wil die jurre aanvalt op 23 minuten? ik keek m net in slowmotion, was zoals Wil zelf zou zeggen, hilarisch.
Zo, dan ben je echt niks gewend! Maar ja, Wil had al een kater van die ene cocktail die ze in Berlijn hadden gedronken, dus dan klopt die reactie wel weer aardig.