Hebben jullie tips voor een fijne staafmixer? Ik heb helaas geen budget voor een Bamix. Zou zo’n set met van die hakbekers wel chill vinden.
Ik heb deze en vind m heel fijn: Bosch MSM67160 ErgoMixx - Staafmixerset - 750W - Zwart | bol
Ik heb houtvezel snijplanken en ben daar erg tevreden over! Ze kunnen in de vaatwasser en messen blijven scherp. Ik heb er 1 van Epicurean en 1 van Homey’s. Die laatste is met een soort rubber hoekjes waardoor de plank goed blijft liggen, dat is wel een aanrader.
Ik heb deze - of net een variant erop: Philips HR2682/00 - Coolblue - Voor 23.59u, morgen in huis
Ik vind 'm fijn. Ik had bij een eerste staafmixer zo’n set met allerlei hakmolens en opzetstukken, maar daar maakte ik eigenlijk nooit gebruik van. Ik had er niet direct toepassingen voor, maar echt heel lekker vond ik het nou ook niet werken. Nu dus alleen de gewone staafmixer en de rest nooit gemist.
Ik heb ook die ene die @boonie aanraadt. Met nog een extra mesje voor ijsklontjes. Ben er erg tevreden over voor soep e.d., maar heb het idee dat de moter soms een beetje begint te haperen. Heb hem wel al bijna 6 jaar en gebruik hem intensief.
Hebben jullie een betaalbaar idee voor etiketten voor voedsel? Zowel een beetje ‘mooi’ voor op zichtbare potten als handig voor in de vriezer. Ik dacht nu aan Washitape maar weet niet of dat de diepvries overleeft. Liever niet online
Ik heb deze van Niimbot inmiddels een jaar in gebruik en ben er erg blij mee. Hij is ook bij Crafts & Co en Bol verkrijgbaar, maar daar is hij duurder.
Printen gaat vanaf een app op je mobiele telefoon, en je verbindt hem dan met Bluetooth. In de app kan je kiezen voor verschillende fonts en dergelijke, en etiketten zo mooi maken als je zelf wil.
Ik gebruik de labels voor van alles, maar vooral voor vershoudbakjes in de vriezer. In de vriezer blijven de etiketten gewoon goed!
Sommige negatieve recensies bij Bol hebben het over een betaald abonnement maar dat is helemaal niet nodig. Ik heb wel een account gemaakt zodat ik mijn meest gebruikte labels kan opslaan en eenvoudig opnieuw kan printen, maar betalen daarvoor is absoluut niet nodig.
Iemand toevallig nog tips voor vega recepten die je goed voor kan bereiden voor 6 personen? Ik maak dan meestal melanzane of the stew van Alison Roman maar ben eigenlijk op zoek naar wat nieuwe inspiratie.
Rendang van spitskool
Jackfruit stoof
Quiche met courgette en geitenkaas
Spitskool in kwarten uit de oven
Vega lasagna
Ik ben best een keukenprinses geworden al zeg ik het zelf maar nu heb ik een boek van Ottolenghi van een vriendin geleend en ik durf denk ik één recept aan . Nog even moed verzamelen
Iemand tips voor vegan fine dining achtige recepten?
Deze!
Qua boeken: Graanmarkt 13 van Seppe Nobels, Groenvoer (weet niet meer van wie) en Het Gerecht: plantaardig van Pieter-Jan Lint.
Misschien Plant van Emile van der Staak. Hij is eigenaar van De Nieuwe Winkel in Nijmegen. Een vegan 2-sterrenzaak. Ik heb trouwens geen ervaring met het boek.
Ja die heb ik wel eens ingekeken, maar gaat me boven de pet haha. Vond ik meer gericht op chefs. Zou er wel zo graag eens willen eten zeg!!
Morgenavond komen er mensen pizza’s eten en er komen iets meer mensen dan verwacht.
Ik maak m’n deeg altijd met speciaal meel dat ik alleen online kan kopen dus helaas kan ik er niet meer bij maken. Dus we maken de pizza’s gewoon iets kleiner en we vullen het aan met andere dingen.
Hebben jullie tips wat ik hiervoor zou kunnen doen?
Zelf ben ik echt een avg eter dus ik heb niet echt inspiratie wat hierbij zou passen. Het mag wel gewoon simpel zijn en iets dat niet teveel tijd kost want we komen allemaal gezamenlijk ergens weg dat tot 17:00 duurt. Vanwege kinderen zouden we wel rond 18:00/18:15 willen eten.
Een soepje vooraf en een lekkere frisse salade voor bij de pizza?
Pasta pesto? Kun je ook al eerder maken en koud of lauw serveren
- salade met burata en balsamico
- venkelsalade met sinaasappel en olijven
- ciabatta erbij met tomaatjes / knoflook
Ik zou iets doen wat je er naast kan eten: brood met dips op tafel of focaccia maken, bruschetta, of iets van gegrilde groentes met burrata. Dan zit je ook niet met een soort ‘gangen’ en veel daarvan kun je van te voren maken en op tafel zetten. Hoef je niet zelf van tafel nog om dat te maken.