Show je laatste aankopen #11

Ik heb die badmat ook en ben er echt gelukkig mee! :sweat_smile: Dat ding gaat ook mee op vakantie en naar de camping. Zo fijn om droog en schoon te kunnen staan en je broek aan te kunnen trekken zonder dat de pijpen over de vloer zwabberen en nat worden.

24 likes

wow ik vind dit echt een héél goed idee!

6 likes

Genius badmat!! En ben benieuwd hoe die neusklem bevalt. Er zit een touwtje oid aan toch? Ik heb die van mij al een paar keer moeten opduiken. Welke nieuwe slag ga je leren?

3 likes

ja ik ook! ik had een andere van decathlon maar die vind ik heel kut zitten en raakte hem ook steeds kwijt. dus nu maar een andere proberen die iig om mn nek blijft hangen i will report back

en vlinderslag :grimacing: in zijn geheel is ie echt sick maar eigenlijk spreekt voor nu vooral het onderlijfgedeelte van de slag me aan. dus ik wil lekker veel dolphin kicks gaan doen met die plank/buoy combi die ik heb gehaald, lekker beetje mermaiden. kwam er trouwens op doordat ik Chlorine nu aan het doorlezen ben en Ren vertelde dat ze die slag koos en toen ging ik er filmpjes van kijken!!
kan jij vlinderslag? je hebt er wel de schouders voor geloof ik :muscle:

6 likes

Graag! Omg wat nice dat je door Chlorine bent geïnspireerd voor vlinderslag 🩵🩵🩵 en HEEL lief compliment maar ik ben qua zwemmen absoluut niet op dat level :joy: maar begin de borstcrawl wel steeds beter onder de knie te krijgen!!

1 like



Kleine Sezane bestelling, wat blousejes waar ik met mijn zwangere buik in pas voor de lente/zomer :sun_with_face:

32 likes

Deze jurken van Reformation

33 likes

Omg die schoenen! Ik word geinfluenced!!!

(Ik heb al 15+ jaar geen ballerina’s gedragen…)

1 like

Ik nog nooit!! Mijn eerste paar. Vind ze wel mega cute.


De badmat!
Een van mijn favoriete bloemen (hibiscus)

53 likes

Deze discobal van de Flying Tiger, lekker fout maar vond hem wel leuk.

20 likes

Oh geweldig. Is die groot?

2 likes

Bh’s zijn duuuur. Maarja wel belangrijk. Een voor het sporten (geeft megaaaa veel steun) en een voor voeden, die me wel wat decolleté geeft :partying_face:.



Lokaal gekocht vind ik altijd extra leuk die ervaring.
Beide van Anita.

1 like

Nee valt mee? Kan hem thuis wel even opmeten.

Het was de laatste in mijn filiaal.

± 15 cm @Spaarlamp

Clowneske stoelenverzameling




En nieuwe parfum genaamd: This is not a Blue bottle

61 likes

Die is heel leuk!

3 likes


Mijn vorige bakjes beginnen bij de siliconen randjes te schimmelen :nauseated_face:
17769418805005538100905959141301
Deze is binnen no-time op bij mij

7 likes

Super leukkkk je stoeltjes!

5 likes

Had een cadeaubon dus ik dompel me deze zomer lekker onder in deze goedjes.

5 likes

Ben begonnen met sporten (al twee keer geweest dus dat verdient een cadeautje) en gymshark heeft korting dus daar ga je


21 likes