Ik heb via de site zelf besteld en dat ging heel soepel, geen invoerkosten
Wat een miskoop. Wtf?!?!
Ik dacht even… wat een aso reactie. Tot ik zag dat het over je eigen aankoop gaat wat is er mis mee?
Hahaha omg nooo.
Harde materiaal en heel wijd bij de armen en tetten. Normaal gesproken laat ik dat fixen door iemand van mn omaclubje, maar denk niet dat ze enthousiast worden van pofmouwen fixen.
Ik wil jouw huis zien
Precies wat ik dacht! Super leuk al die kleuren
Ja love it ik heb momenteel ook een prada bril in mijn mandje (maar twijfel nog licht tussen prada of gucci)
Moooi! Ik vind dit model zo mooi, hoop echt dat er nog meer kleuren komen want heb teveel bruine/ zwarte brillen.
Ik blijf ongeveer hetzelfde model steeds opnieuw kopen, maargoed ik had nog geen tortoise print dus daarmee verantwoord ik het naar mezelf.
Dit topic is na het bereiken van de maximumlimiet van 5000 antwoorden automatisch gesloten. Continue discussion at Show je laatste aankopen #9 (Deel 5).