Stel hier je persoonlijke vraag #3

Ik snap echt totaal die vraag over chocolade voor jezelf niet? Het verband met de vraag over zelfmoord? Echt 100 vraagtekens.

Maar welke conclusie wordt verbonden aan het antwoord ‘ja’ ? En welke conclusie aan het antwoord ‘nee’?

1 like

Eens in de zoveel tijd ruim ik m’n kledingkast op, alles is dan gesorteerd op soort en kleur, netjes opgevouwen, etc.
Ik denk dat het een paar weken later weer een rommel is (ook al probeer ik het goed bij te houden). Het liefst zou ik gewoon AL m’n kleding ophangen (ja, ook dit soort shirtjes).
Nooit meer vouwen en rommelige stapels :heart:

1 like

Ik heb geen stapels. Alles hangt of ligt opgerold in een lade. Kan ik iedereen aanraden.

9 likes

Ik hang al mijn shirt/vesten/truien etc op. Alleen broeken en rokken liggen en dat blijft wel netjes.

Ik zorg dat mijn stapel shirts altijd van groot naar klein ligt en ik leg altijd alles heel netjes terug en haal altijd alles eruit als ik een shirt nodig heb wat midden in ligt.

Zo blijft het netjes liggen. Mijn vriend daarintegen die trekt alles letterlijk uit de kast. Zijn stapel moet ik ook regelmatig goed leggen.

Grrrrrr m’n nekharen staan meteen overeind bij het zien van deze uitslag.

9 likes

Helaas op 10 jarige leeftijd al🙄 Volgend jaar ben ik het dus al 10 jaar, joepie!!

Ongeveer 2 weken echt netjes, daarna begint het langzaam rommelig te worden en na een maand ligt alles verfrommeld en door elkaar. Ik heb een ‘dubbele’ kast met heel veel hangruimte, maar toch pas niet alles op een hanger.

Omg zouden hier echt minderjarigen zitten?

4 likes

Leighton Meester en Keira Knightley. Maar minder vaak aangezien ik er nu altijd verlept bij loop.

Ik hoop eigenlijk dat de eerste fantastic beasts over 2 weken op tv komt (nadat alle hp films zijn uitgezonden) zodat ik die nog een x kan kijken en daarna naar de bios kan!

4 likes

Same, toch meer mensen die ‘nee’ hebben gestemd dan ik verwachtte

5 likes

Ja ik vind het genant.

6 likes

Confronterend dit ja. Ik ook al vanaf m’n 10e, en ben nu 27. Misschien hou ik een feestje bij de volgende mijlpaal.

Daarom heb ik een kledingrek.

Meestal als ik ‘schrik’ van de antwoorden van de meerderheid dan lees ik de vraag nog eens goed en kom ik tot de conclusie dat ik de vraag verkeerd gelezen heb haha

44 likes

Zaanstad! :blush: maar buiten wegen en meten kan alles ook via internet hoor :wink:

1 like

Vind jij heel opzichtige nagels mooi?
images

  • Ja, love it
  • Mwah, ik hou wel van verzorgde nagels, maar dat gaat mij net wat te ver
  • Nee, dat ziet er niet uit
  • Niet zo mooi
  • Ik weet het niet

0 stemmers

Ik heb een kledingrek omdat ik veel jurken heb. Mijn andere kleding staat op deze manier in mijn ladekast:


Kan het iedereen aanbevelen. Heb ook mijn sokken en onderbroeken zo staan. En mijn handdoeken en theedoeken.

21 likes