Juist als het maar twee groepen zijn waarin je alle mensen onderverdeeld… zijn die groepen heel groot en dus eerder een grote generalisatie?
Al is het er 1, het is nog steeds een hele groep
Ja ik vergeet het omdat ik het niet meteen kan doen. Dus dan sta ik in de douche en merk ik dat die fles leeg is en dan wil ik hem wel weggooien maar vaak ben ik dat zodra ik aangekleed ben weer vergeten. En dat ritueel kan zich best een aantal keer herhalen. Maar dus wel alleen bij douchegel, dingen zoals dagcrème, tandpasta etc gooi ik wel gewoon meteen weg, maar dat is dus ook de crux, dat dat daarmee ook kan en dat ik geen zin heb om druipend die douche uit te gaan om een lege shampoofles meteen weg te gooien.
Is heel vaak in de aanbieding bij de Etos! Dan sla ik altijd wat in, anders is het me te duur.
@Jumpsuit Ik houd er juist van om in zo’n geurwalm te douchen, haha. De lavendel en eucalyptus zijn me fave, sauna ervaring idd.
Fokking iedereen
the third gender: fatbikes
Edit: All bikes.
![]()
Met name van die irritante tokkie ventjes in een Volkswagen
Wat vreselijk! Maar dit ziet er ook al gedateerd uit. Echt 2016 vibes.
Ik moet nu ook denken aan iemand die voor het laatst riep dat Jutta Westlands is en dus nuchter is. Nouuuuu… me reet
Bejaarden toch wel het meest.
Die zijn toch nog niet half zo erg als iedereen die op zn telefoon zit/iets anders zit te doen.
Dit is precies hoe dit proces bij mij ook gaat.
Heb ook echt een intense haat voor dat geluid van de douchestralen op zo’n lege fles douchegel die op de grond ligt, kan ik echt van ontploffen.
Als je een reservering maakt bij een restaurant, op welke naam zet je de reservering?
- Mijn voornaam
- Mijn achternaam
- Ik verzin een naam
- Anders…
0 stemmers
Voor- en achternaam
Voornaam want die is makkelijk. Mijn achternaam verstaan mensen altijd slecht en dan gedoe met spellen. Geen zin in
Omdat ze mijn achternaam nooit goed weten te schrijven, zelfs na spellen, gebruik ik voor reserveringen of de achternaam van mijn moeder of de achternaam van mijn man.
Ik verzin een naam als het telefonisch is omdat het zo vaak fout is opgeschreven en dan was het altijd gedoe (ik woon in het buitenland).
Een vriendin van me was heel verbaasd dat ik fatsoenlijk kan slapen op maar 1 hoofdkussen, zij heeft er altijd 2, ook in een hotel enzo
Op hoeveel hoofdkussens slaap jij?
- 0
- 1
- 2
- 3
- Nog meer
0 stemmers
Journal jij?
- Ja
- Nee
0 stemmers
Ben jij bleek?
- Ja
- Nee
0 stemmers
Heb jij een zichtbare bovenlip als je lacht?
- Ja
- Nee
0 stemmers
0 want ik slaap het meest op mn buik als ik dan nog een kussen onder mn hoofd druk krijg ik nog een hollere rug en meer lage rugpijn. Heb wel 3 hoofdkussens in bed liggen.
En geen amerikaanse 10 sierkussen erbij.
Gooi jij elke ochtend allemaal sierkussens op je bed. Omdat je dat mooier/meer aangekleed vind staan?
- Nee wat is dat voor onzin
- Ja leuk dat doe ik
- Doe ik niet maar wil ik wel
0 stemmers