Vragen aan de mods en admins

Ik krijg niet altijd meldingen als iemand antwoordt op iets dat ik zeg, dat is vervelend omdat ik het dan soms niet door heb :neutral_face:
Ook van likes krijg ik volgens mij niet altijd een melding maar dat is minder belangrijk.
Of moet ik dit ergens anders melden?

Ik heb dit ook, krijg bijna nooit een melding van een like en ook niet altijd van een antwoord.
Krijg wel ineens mailtjes als iemand gereageerd heeft op mij, geen idee hoe dat kan heb niets anders ingesteld

Daar had ik al gekeken maar staat het volgens mij niet bij.
Ik kan wel aanklikken “wanneer geliket” en dat staat op “altijd”, maar vernoemd worden of geciteerd/geantwoord worden staat daar niet bij (ook niet als ik op een van de andere categoriën klik)

Dit zit dan weer in de manier waarop je een topic volgt, dit kun je onderaan het topic instellen. Beantwoordt dit je vraag?

Deze opties:05

2 likes

Bedankt!
Maar dat staat op normaal, wat zou betekenen dat als iemand mijn naam met @ noemt, of een bericht beantwoordt ik een melding zou moeten krijgen. Maar dat gebeurt dus niet altijd? Meestal wel, maar niet altijd.

1 like

Als ik een topic lees gaat het blauwe bolletje (achter de topicnaam) die laat zien hoe veel ongelezen reacties er zijn niet meer weg. Zodra ik een topic uit heb gelezen klik ik bovenaan op het FF logo, dan springt hij automatisch naar de eerste post. Daarna klik ik er nog een keer op en kom ik weer in het forumoverzicht.
Zo heb ik het altijd al gedaan, maar sinds net gaat het dus niet meer weg.

Dat heb ik ook! Sinds net inderdaad

Oh ja, ik zie het ook! Ik geef het door.

@Nescio & @anon25548216 zijn volgens mij echt #relationshipgoals

Ik zie het ook helemaal voor me hoe jullie dan aan de keukentafel zitten en super hard werken om een leuk forum voor ons te maken :heart:

15 likes

Joh, ik ben gewoon rare technoknutselaar he (weliswaar met een voorliefde voor informatiebeveiliging, privacy en nare dingen als compliance, governance en risk management - ben auditor etc).

Wat ik maar wil zeggen: Het kan ook vanaf de bank :wink:

1 like

#flexwerkplek #creativethinking #overaleenhashtagvoorzettenisaljarennietmeergrappig

2 likes

Ik had mijn woorden zorgvuldiger moeten kiezen! :slight_smile:

Waar ik eergister was:

(Nine Inch Nails - niet techno, wel luid en industrial)

3 likes

Hey, ik kan het bericht niet meer vinden waar je jezelf kunt toevoegen aan de besloten groep? (het lukte gisteren wel maar toen lukte het niet met het verzoek sturen)

Staat in het update topic.

1 like

thanks, ik kon dat topic niet meer vinden, maar ik heb m weer

1 like

Ik krijg de laatste paar dagen regelmatig een error 502. Ook blijft het wat je even kwijt wil topic zeggen dat er nieuwe berichten zijn, terwijl ik die al heb gelezen. Weet niet of het al doorgegeven is, dan heb ik niks gezegd.

3 likes

klopt inderdaad helaas! hier vind je meer info Forum: meld problemen hier

1 like

Klopt. De chat heeft wat kuren gehad in de afgelopen tijd (met name vanwege het in de war gooien van de telling bij het legen), dat we noodgedwongen een iets andere benadering hebben gekozen.

Als je de chat zelf opent dan zie je de 100 laatste berichtjes, je kunt niet verder terug. Als je de hele chat opent als topic dan zie je wel alles.

Er is een update beschikbaar en uitgerold die het beter lijkt te doen bij het wissen van berichten, maar het is nog steeds wel wat om uit te zoeken. Ik ben ook aan het kijken naar een heel andere implementatie van de chat zodat we een echte chat-server als service kunnen gebruiken. Wordt dus vervolgd!

1 like

Hamburger thema kiezen (kan bij die drie lijntjes bij je profielfoto)

2 likes

Uhhh ja dat is dus wel een leuk verhaal, ik heb geen keukentafel meer. Werkplek van gemaakt haha. Moet nog een nieuwe keukentafel.

https://www.forumfeminarum.nl/t/show-je-werkplek/1883/15

4 likes