Heb de hele dag in de welness lopen dobberen lof it.
Echt een briljant idee van mezelf om dat aan iemand cadeau te geven zo heb ik er zelf ook wat aan.
Oh vandaar dat de camper van de buren steeds vaker vrijwel de hele week aan de straat 2/3 parkeerplekken staat te bezetten
Wat is sowieso je motivatie om het filmen en op TikTok te plaatsen…
Ja heftig he, zo zie je dat dit probleem ook heel veel impact heeft op de samenleving en niet alleen bij de camperhouders.
Geld ophalen via volgers om te doneren. Anders lukt het niet echt om zoveel mensen zoveel geld te geven. Dus dat snap ik ergens nog wel.
En wat houdt je tegen
Dat als ik t niet meer leuk vind ik forever wel ergens een glitter heb zitten.
Ik ga zometeen mijn ontslag indienen. Hoewel ik daar zelf wel blij mee ben, is het toch wel ff een vervelend dingetje om te doen. Ik ben blij als het geregeld is straks!
Gefeliciteerd! Heb je al een nieuwe baan om naar uit te kijken?
Dankjewel! En yes, ik heb een nieuwe baan en daar veel zin in!
Ik heb de bioscoop overleefd. De hele rit terug kreeg ik een samenvatting van alle vliegtuigen die we zagen en probeerde m’n vader me over te halen om voor defensie te gaan werken
Ja, de eerste thuis en een paar dagen later in het ziekenhuis nog één, een lichtere. Het zit in de familie en ze is zwaar roker. Ze heeft 10 jaar geleden ook een hartaanval gehad. Toen zijn er twee stents (?) geplaatst. Nu zijn alle 3 de kransslagaders verstopt en moeten er waarschijnlijk 4 omleidingen komen.
Ik heb zeker vertrouwen in de artsen. In haar lichaam minder.
Haha dat is ook mijn standaard ritueel op de maandag . Tot 09:00 en dan aan de slag.
Ik heb zo een fijn weekend gehad maar ik ben echt zo brak nu. Is het weer bijna weekend?
Nee, maar volgende week is het Pinksteren. Dan ben je, waarschijnlijk, volgende week maandag vrij.
Over niks doen: heb een paar dagen vrij maar ben al de hele tijd een beetje half ziek. Zo lamlendig gevoel, maar ook niet zo erg dat ik echt niks kan ofzo. En van heel de dag series kijken en forummen voel ik me mehhhh. Morgen eigenlijk weer werken maar heb me vast afgemeld voor een lange sessie op kantoor die ik eigenlijk zelf organiseer dus dat lucht wel op
“Nee, nee, nee Vaiaan. Er zijn ook banen waarbij je niet met een rugzak op hoeft te rennen en waar mensen zoals jij heel hard nodig zijn.”
Aaaah ik vlieg vandaag (niet Schiphol) en zo ontspannend heb ik nog nooit gevlogen. Geen wachttijden, korte reistijd naar het vliegveld. 4 uur later en we zijn op een zonnig eiland.