Budget en besparingstopic


#81

Met z’n tweeen, zo’n 60-75 euro totaal per week.


#82

Ongeveer 40 euro per week kwijt bij de Lidl en nog een tientje ongeveer voor brood en kleine dingen! Helft van de week eet ik met mn vriend. Dit is dan voor eten, wc papier en van die vochtige schoonmaakdoekjes, maar exclusief persoonlijke verzorging, schoonmaakmiddelen en wasmiddel etc.


#83

Tussen de 20-30 euro per week en ik woon alleen. :slight_smile:


#84

Ik denk dat wij hier ook zo’n beetje op uit komen.


#85

Wow wat zijn wij dan veel geld kwijt. €100,- bij de ah (incl wasmiddel, shampoo etc) en zo’n €15,- bij de groenteboer beide per week. Wij zijn met z’n tweeën en koken 6 keer per week.


#86

Ongeveer tachtig euro per week met z’n tweeën+baby.


#87

Iets van 60 euro in de supermarkt en dan tussen de 10 en 20 euro per week aan brood/kaasboer/andere extra’s. Verzorgingsproducten koop ik nooit voor de volle prijs maar altijd in de aanbieding bij kruidvat/etos


#88

Tussen 40 en 50 euro per week met 2 personen. Meestal voor 5 a 6 dagen avondeten


#89

Met z’n tweetjes heb ik een budget van 60 euro per week, de ene week zitten we daar echt ruim onder en de andere week juist weer boven. Maar gemiddeld redden we het daar van!


#90

wow ik besteed echt veel meer per week aan boodschappen en ik woon alleen
doe echt iets verkeerds denk ik…


#91

Ik dacht hetzelfde en durfte niet meer te posten… ik durf het niet eens op te tellen eigenlijk(heb geen idee)


#92

Sowieso 300 per maand in mijn eentje. Daarnaast nog geld aan drogisterij artikelen & shampoo e.d. Bij de kapper. Is geloof ik wel wat winst te behalen als ik het zo lees :thinking:


#93

Je mag hier gewoon eerlijk zijn en jij ook @kapsalon10 iedereen heeft een ander budget :).

Ik vroeg het mij af omdat ik voor het eerst alleen ga wonen en benieuwd was wat iedereen ongeveer uitgeeft. Super tof dat zo veel mensen gereageerd hebben!


#94

Ons budget is 300 per maand, maar eigenlijk redden we dat nooit. Ik weet prima hoe ik op dat gebied kan budgetteren, maar ik wil t liefst per dag bepalen wat ik eet, niet twee keer hetzelfde etc. Bestellen ook nog wel vaak wat. Uitgebreid lunchen dus ik ben bang dat wij meestal wel opn400-500 komen. :see_no_evil:


#95

Wij halen trouwens bijna alles bij Lidl en eet met weekmenu. Shampoo, tandpasta enz zit hier niet bij. Wel afwasmachineblokjes, wasmiddel en schoonmaakdingen


#96

Wij doen met gemiddeld 45eu per week alles, inclusief wasmiddel e.d. Ik ga voor groenten ook heel vaal naar een hele fijne en goedkope turkse groentenboer, en leef op vega aanbiedingen en gedroogde peulvruchten. We eten ook best wel veel, maar zijn gelukkig niet super kieskeurig (neem bijv. ook wel regelmatig “oude” groenten e.d. mee om te blancheren en dan in te vriezen enzo)


#97

ik besteed zeker tussen de 40-50 in de week aan boodschappen, alleen voor mezelf
daar zit dan avondeten bij en dan lunch etc voor het werk. zo nu en dan wasmiddel en dat soort onzin. ik koop serieus niet perse dure a-merkproducten aan boodschappen ofzo?
mijn boodschappen doe ik bij de ah

wat zou helpen? een lijstje bijhouden? bonnetjes bewaren?


#98

Valt toch wel mee? In je eentje is zeker niet de helft goedkoper dan wanneer je met zijn tweeën doet hoor! Niet dat er een goed of fout is imo, maar ik vind je bedrag niet opvallend meer dan andere genoemde bedragen, als dat iets voor je betekent :slight_smile:


#99

Tussen de 80 en 90 euro per week voor zijn 2e.


#100

okee ja ik lees veel dat mensen met ong. hetzelfde doen met zijn tweeën
dan denk ik; eet ik zo veel dan of wat doe ik haha