en @Banananana
Voor mijn gevoel besluit de overheid wel indirect.
Hele groepen mensen buiten de maatschappij zetten, omdat we nu denken dat de vaccinaties de oplossing zijn. Niet voor iedereen is dit zo’n makkelijk begrijpbare materie.
Want eerlijk is eerlijk:
- De ziekenhuiscijfers geven aan hoeveel mensen met covid er in het ziekenhuis liggen. Niet of het met covid of door covid is.
- Zijn er gegevens van welke groepen mensen zich vaccineren en wat de relatie met hun gezondheid is? In mijn omgeving zijn het toch vaak de praktisch opgeleide mensen die zich niet laten vaccineren. Uit onderzoek blijkt dat zij ook vaker minder gezond zijn. Zijn ze hiermee ook vatbaarder voor heftige vormen van covid?
Ik heb mij overigens laten vaccineren en nu alle kinderen weer als virusbommen in mijn klas zitten (want kom op, er is niets verandert aan ouders. Kinderen worden gewoon ziek naar school gestuurd), denk ik dat ik de booster ga halen. In de hoop dat het iets afremt, mocht ik wel covid krijgen.
Ik ben zeker voor vaccineren, maar zeker niet voor het huidige systeem.