Ja ik gebruik ze nu al een jaar of 2/3. Ben best wel kritisch op het geluid van oordopjes maar ben hier dus heel tevreden over. Gaan ook lang mee, ik houd het niet bij qua uren verder
Top thanks! Ik ga zo denk ik ook maar proberen:)
Ik heb die die @Takkie noemt ook en ben super tevreden! Die van mij waren 25 euro ofzo en doen het echt top. Ik ben qua geluid vaak wel kritisch of de bass goed is en het geen ‘blikkerig’ geluid is en die van mij klinken hartstikke goed, zeker voor de prijs!
Etsy inderdaad: SpectrumCases of UrbanEncase. Ik heb met allebei goede ervaringen maar bij Spectrum duurt het verzenden een eeuwigheid.
@takkie bedankt voor de tip! Heb ze vandaag binnen en gelijk gebruikt tijdens mijn wandeling en ze werken echt top! Goed geluid ook en ze blijven goed zitten.
Wat kan je geven aan iemand die net te horen heeft gekregen dat haar vader allemaal uitzaaiingen in zijn hoofd enz. Weet niet zo goed wat echt gepast is in zo’n situatie. Bloemen kan niet i.v.m. katten.
Cadeaubon van thuisbezorgd ofzo, lekker chocolade, kaart, puzzelboekje, maskertje, lekker zeepje, cadeaubon voor foto drukken, tijdschrift
Ik heb de nieuwste iPhone waarop 5G mogelijk is, maar wil los een nieuw abbo afsluiten. Nu heb ik bij Simpel een hele goeie deal voor 10€ maar met 4G.
Zal ik dat doen? Of toch even verder zoeken naar een vergelijkbare deal voor 5G. Ik ken verder niemand met 5G dus geen idee hoeveel meerwaarde het heeft…
Ja joh dat maakt echt niks uit. 4g is al zo snel en een tientje is niks. Kan je maandelijks opzeggen? Dan ben je er zo vanaf
Ik heb nu iets van anderhalf jaar 5G en ik merk amper verschil tov 4G!
Ik merk wel flink verschil met 5G, ligt er misschien ook aan waar je woont? Als je het maandelijks op kan zeggen zou ik ‘t zeker doen. Als je er nog twee jaar aan ‘vast’ zit, nah.
Ik heb nog geen enkel verschil tussen 4 en 5G gemerkt. Zou er dus ook nooit bewust voor kiezen/meer voor betalen.
Ja wel 2 jaar inderdaad… ga eens informeren hoe het zit als ze binnenkort wel 5G krijgen, of abonnementhouders dan automatisch ook overgaan.
Mocht iemand anders een betaalbaar abbo weten, hit me uppp Heb nu als optie 4G / 10 GB / onbeperkt bellen voor 10€ voor 2 jaar.
Morgen naar de ouders van een verongelukte kennis, wil bloemetje meenemen en een condoleance kaart, weet iemand nog iets wat ik kan meenemen? Also…ik kom echt moeilijk uit mn woorden op zulke momenten
Lief dat je gaat, en ik denk dat bijna niemand weet wat je moet zeggen op zo’n moment en dat zullen zij ook begrijpen. Je aanwezigheid wordt vast al heel erg gewaardeerd.
Ik zit te ‘wachten’ tot de gorillaswinkel open gaat en iemand iets bij me kan komen bezorgen. Maar er stond eerst “winkel opent om 12:00” maar toen veranderde het naar 12:30 en nu opgeschoven naar 12:45? Weet iemand waar dit door komt en wat ik eraan kan doen haha
Ja waarschijnlijk gewoon te weinig mensen om de bestellingen te kunnen bezorgen, of misschien is de teamleider er nog niet en dan gaan/blijven ze dicht
Misschien het weer ook? Het is code geel