Figma (free trial)
Ja in je usb gat maar dat scheelt dan wel weer een stopcontact
Waar koop ik nu zo’n zak vogelvoer? Action? Dirk? Ik weet t ff nie
Allebei.
Dat hebben ze echt overal. Ook bij wibra bijv
Ik zit sinds maandag in isolatie en verveel me het ongeluk. Heeft iemand toevallig nog leuke ideeën voor iets creatiefs? Ik wil iets maken of iets doen, maar weet niet goed wat.
Macraméeën, canvastassen/t-shirts beschilderen, tie-dye, bakken, pompons maken, breien, tekenen etc
Leuk!!!
Nu alleen de wilskracht. Als ik mij verveel, heb ik er nooit zin in om er wat aan te doen.
Ja das waar. Maar ik voel me vandaag echt zo goed en springlevend en ik zoek gewoon even een doel voor vandaag hhahaha.
Heb je hobby-materialen in huis? Anders moet je er alsnog uit en dat is lastig natuurlijk.
Mocht je bakken leuk vinden; in het baktopic wordt momenteel samen gebakken aan een kladdkaka, qua ingrediënten is die redelijk doorsnee. Wellicht heb je die al in huis.
Weet iemand waar ik volle flessen wasverzachter/wasmiddel kan doneren? Heb al gezocht op Google maar kom niets tegen. Vind het zo zonde om het weg te gooien. Ik heb geen Facebook dus zo’n weggeefpagina kan dan denk niet.
Misschien even bellen naar een voedselbank in de buurt, ik denk dat zij het graag aannemen!
Edit: Tegelijk met @pastelzwart . In de kerk die ik bezoek zit een inzamelingspunt en er wordt regelmatig specifiek om verzorgingsproducten gevraagd.
Dierenasiel? Ligt wel een beetje aan wat voor soort wasmiddel en wasverzachter je hebt. Maar bellen kan altijd.
hier staan wel wat dingen tussen!
@pastelzwart en @FrauHelga jaaa niet aan gedacht, ga ik zeker doen. En dierenasiel is ook een top idee, thanks!
Ik heb maar weinig in huis. Eigenlijk alleen dingen als stiften, kleurpotloden en misschien nog ergens een tube lijm. Probleem is dat ik in een studentenhuis woon en niet echt in de keuken mag zijn. Bakken wordt heel lastig klinkt wel heel leuk allemaal!
@Max wow hahahaha. Oke dit is genoeg om bezig te blijven indd.
@Reflect leuk idee!!! Dat kan ik wel doen ja
Ik zit thuis met een hersenschudding. Dit zijn voor mij ook echt perfecte tips, thanks!
Papier-maché maken van je oude verslagen. Ik heb op de basisschool een keer een luchtballon gemaakt van papier-maché, je bent dan wel even bezig.
Omg wat fantastisch!!!