Ik was vanmiddag in de supermarkt en vlakbij zit een middelbare school. Dus veel leerlingen gaan in de pauze naar de supermarkt om daar eten te kopen. Er stonden twee jongens voor het chipsvak te discussiëren over een zak chips van 1,40. Uiteindelijk hadden ze besloten dat eentje de zak af zou rekenen en een tikkie van 0.70 zou sturen.
Ooh trouwens, niet echt gierig maar wel een tip: op de meeste prijskaartjes staat ook de prijs per kilo/liter vermeld. Op basis van die prijs zoek ik de goedkoopste optie uit. Bijvoorbeeld bij mijn Jumbo is een pak stroopwafels van Kanjers goedkoper per kilo dan een pak stroopwafels van huismerk. En ook de eierwafels die per stuk twee verpakt zitten zijn net iets goedkoper dan de eierwafels die met 12 in 1 verpakking zitten.