Het Beautytopic #3

Ik heb er een van Tweezerman, die is prima, maar ik weet niet of ‘ie nou zó veel beter is dan Etos huismerk bijvoorbeeld.

2 likes

Ja ik gebruik het alleen in de punten! Bij mij wordt het niet vet, ik gebruik ook echt 10/15 pompjes per avond haha. Zou het echt zeeeeeker aanraden!!

@Whoopdidoo ik heb die van Mac en vind die echt veel fijner dan zo’n goedkope van Etos of Hema ofzo. Deze is veel steviger, hoef minder hard te knijpen voor een goede krul. Heb niet het idee dat de krul langer of beter blijft zitten, maar denk wel dat een kwalitatief betere kruller, beter is voor je wimpers op lange termijn.

3 likes

Heeft iemand ervaring met de Shiseido polishing face brush?

Ik veeg het borsteltje eerst goed af dat er echt nog maar een klein beetje op zit en dan een klein stipje op m’n wang en meteen met een kwast uitwerken, soms nog even met een beautyblender erover. Maar less is echt more bij mij want hij is echt zo gepigmenteerd.

2 likes

Oh he jammer! Ik doe inderdaad een heel klein stipje op m’n wang en dan blend ik het direct uit met een vochtig sponsje (van RT, maar anything will do). En belangrijk: ik poeder m’n wangen niet af. Want anders mengt de blush met de poeder en dat gaat meestal niet.

2 likes

5 berichten zijn samengevoegd naar een bestaand topic: Haar/ kapsel topic

Hoewel ik nog steeds de corrector van Bobbi Brown wil proberen (tot twee keer toe voor een dichte douglas en druk) vraag ik mij af of iemand hier ervaring heeft met een behandeling tegen donkere kringen (laser, micro needling…andere mogelijkheden)?

1 like

Ik heb gister het Glam-palette van Natasha Denona gekregen en hij valt me zo tegen… Ik had gezien de prijs goed gepigmenteerde oogschaduws verwacht maar ik heb Morphe palettes die het beter doen.

2 likes

Shiseido of Shu Uemura

6 likes

Ik heb traangootfillers gehad en ik wou dat ik het geld had om het weer te doen. Maakte echt een enorm verschil en ik mis het :sweat_smile:

2 likes

Voor wallen of donkere kringen?

2 likes

Donkere kringen!

1 like

Ik ben stiekem ook heel nieuwsgierig naar traangootfillers voor mijn wallen.

2 likes

Oh daar had ik nog nooit van gehoord bij donkere kringen, ik ga mij even inlezen :blush:

Heb even mijn voor- en nafoto erbij gezocht :blush:

8 likes

Heeft iemand een aanrader voor een fijne dagcreme? Ik heb een normale tot gemengde huid, max €30 wil ik uitgeven. Ik lees vaak over Kiehls ultra facial cream. İs die wat?

2 likes

Embryolisse

Die had ik uit een Advent kalender. Prima crème maar niet heel bijzonder.

3 likes

Ja die vind ik zelf heel fijn. Kan niet zo goed tegen veel crèmes ivm snel allergie. Deze is fijn.

2 likes

Ik vind die goed, gebruik ook die van the ordinary en ole henrikson (de oranje lijn)