Is er al een bingokaart?
Eens met dat laatste en het zou ook mooi zijn als ze met dat geld iets moois voor een ander doet. Maar we weten helemaal niet of ze het helemaal niet nodig heeft. Ook al heb je nog zoveel geld, je gaat er nooit vanuit dat je inkomen ineens wegvalt.
Na even googelen zie ik dat ze een hypotheek van 2,5 miljoen heeft. Dus enkele duizenden euro’s rente per maand. Dan nog personeel.
En die 27 miljoen zal vast voor een groot deel in beleggingen/leningen/vastgoed weetikveelwat zitten.
En kritiek op de overheid en ontvangen van geld van diezelfde overheid ter compensatie vind ik juist heel logisch.
Ik vind dat echt van een heel ander kaliber dan bijv Famke Louise met haar ik-doe-niet-meer-mee-actie NA het ontvangen van duizenden euro’s voor een campagne met de overheid.
Mensen met gedachtengoed zoals het hare zorgen er onder andere wel voor dat deze shitshow langer duurt. Dus in dat opzicht wel enigszins hypocriet te noemen toch?
Eens; ik zou het helemaal niet zo gek vinden als mensen die boven een bepaald vermogen zitten worden uitgesloten van deze steunregeling. Ter vergelijking: Als je een beroep doet op de bijstand moet je toch ook eerst het grootste deel van je spaargeld opsouperen?
edit: En daarnaast vind ik het ook wel gek dat Doutzen ineens niet meer op de kracht van het universum oid vertrouwt als het om haar inkomen gaat. Even weinig geld hebben zou je in haar vocubulaire ook kunnen beschouwen als ‘groeipijnen waar ze doorheen moet om een vlinder te worden’, om haar laatste instapost te parafraseren. Ofwel het secret path wat ze moet doorlopen aan de hand van haar innerlijke kompas, ‘embracing the shadow and the light’. Living her live in sovereignty.
Mogen we ook wappies delen hier? Want ik ga echt stuk
Deze vrouw stalkte een tijdje Hugo dagelijks op het Binnenhof door de hele tijd zijn naam te schreeuwen en dan te krijsen. En nu werd haar auto riching Nijmegen doorzocht vanwege de noodverordening daar en ze probeert de agenten te beheksen ahahahhaa
Die was toen toch ook huilie huilie en het doen dat ze in de sauna niet in het restaurant mocht zitten maar buiten moest lunchen en DAT ZE ZICH TOEN HEEL ERG BUITENGESLOTEN VOELDE
Hahahaha ja dat was zij ook
Er zijn iets van 20 prominente wappies die elke keer weer bij demonstraties zijn en allemaal totaal niet sporen en allerlei filmpjes opnemen. Als je het niet serieus neemt is het vrij amazing entertainment, het zijn allemaal karikaturen van mensen.
Videre op YouTube/Twitter verzamelt ze, tip als je je een keer 5 minuten verveelt.
Ik hoorde het weer verkeerd en dacht dat ze het over de kardashians had. Ik moet echt minder tv en youtube kijken.
Maar wat betekend het hahaha?
Ik lees eronder dat het een tekst (naam van God eigenlijk) uit de Bijbel/Tenach is. Had ‘m niet herkend wat ze spreekt het compleeeet verkeerd uit volgens mij. En dan erachteraan ook nog ‘in tienvoud naar jou terug’ prachtig. Dat is echt een toevoeging die ik ook ga gebruiken als ik eens een bijbeltekst moet opnoemen. En DaT iN tIeNvOuD nAaR jOu TeRuG!!1!’
Edit: @Fishing
Daar kom je nog wel achter!!!
Ik moet echt een spoiler. Ik trek dit niet
Maar dan zegt ze dus…? God God God?
Probeer geen logica te zoeken waar logica ontbreekt haha
Eigenlijk lijkt haar ‘spreuk’ dit te zijn:
YAHWEH-M’KADDESH
De Heer die heiligt of God die ons heiligt
Maar ze zegt YHWH, YHWH, YHWH, M’kaddesh
God, God, God, die heiligt. En dan tien keer naar je terug!!! Makes sense no?
@Zemraluani precies dat ja
dit soort mensen zijn toch fantastisch entertainment
Overigens zeiden ze bij rtl boulevard dat doutzen die 18 duizend wrs moet terugbetalen. Want het is van de NOW steun en die is voor het betalen van je personeel. Bij doutzen staat er 1 persoon op de loonlijst; D. Kroes
Dit dacht ik ook, of Jaaahweh op z’n vernederlandst. Maar kan ook met de losse letters Y H W H en dat komt een beetje in de buurt van hoe zij het doet
Maar vind het idd heel irritant dan 1 zo’n ding uit een cultuur/religie pakken en dat gebruiken voor eigen gewin en er dan verder niks van willen weten.