Ik mis aanraking echt zo erg vooral ook gewoon intimiteit zonder dat het meteen op seks hoeft uit te lopen.
En ik word zo fucking moe van mannen en daten. Ik heb vanavond een date. Gewoon thuis maar wel met de afspraak dat het niet alleen even met elkaar naar bed is maar ook gewoon een beetje chillen en wat drinken enzo.
Maar nu heb ik hem al meer dan 24 uur niet gesproken terwijl hij non stop berichtjes stuurde de afgelopen dagen/weken. We hebben geen tijd afgesproken en hij heeft m’n adres ook nog niet eens. Dus ik voel de bui alweer hangen want dit gaat natuurlijk weer niet door.
En wat ik echt het meest irritante van alles vind, is dat ik er wéér zelf achteraan moet over of het nou wel of niet nog doorgaat. Heb ik echt al zoveel gehad de laatste tijd. Wees gewoon eerlijk als je geen zin meer hebt/iemand anders hebt ontmoet/er klaar mee bent.