Het lijkt me leuk om hier te posten over mooie tassen. Of je er nou een hebt, over een aan het dromen bent, of gewoon iets wilt delen; alles is welkom!
Ik wil heeeel graag een Pochette Metis in empreinte leer, en dan een bijpassende portemonnee, maar helaas heb ik een vakantie geboekt. Oja, @Jeg hier is je topic
Ik ben ook dol op designertassen, maar ik draag graag longchamps en iedereen vindt die lelijk
Ik wil graag de sleazy jane, al jaren
Jaa liefst wel, zag 'm laatst bij een meisje en ik vond 'm zo mooi met dat rood. Is weer wat anders dan zwart. En deze vind ik eigenlijk nog mooier maar ik zou doodsbang zijn dat hij vies werd.
Die is vet mooi! Ik heb gewoon die le pliages. Een legergroene en gele met bruin hengsel
Ik heb jaren geleden tweedehands de Alexander Wang Brenda bag kunnen kopen en het is nog steeds een van mijn favorieten.
Ik wil graag een Pochette Metis in zwart empreinte leer. Als we een huis toegewezen krijgen duurt het nog heel lang en moet ik hard sparen, anders wil ik hem denk ik in augustus kopen.
Voor m’n werk gebruik ik een Longchamp le Pliage neo of m’n Neverfull.
Ik wil al jaaaaaren een balenciaga city de zwarte met gouden hardware. Ik zei altijd dat ik m ga kopen als ik m’n diploma heb gehaald maar ik kom er nu achter dat ik dan niet ineens daar geld voor heb ofzo. Hahaha jammer
Die is ook zo mooi! Toen ik 16 was riep ik altijd dat ik deze wilde. Maar hij is wel weer echt een stukje duurder geworden haha
Wat valt onder designertassen? Alleen tassen van modehuizen?
Proenza Schouler Ps11
Saint Laurent Sac de jour
Celine Trio bag vind ik ook heel mooi, maar niet meer zijn geld waard omdat er nu zoveel mooie kwalitatief goede dupes te koop zijn
Haha, mooi!
Ik ben nogal fan van Furla. Heb er inmiddels 15 geloof ik. Spaar al wel ruim 10 jaar. Mijn laatste aanwinst is helaas in reparatie omdat er een naadje loszat. Maar ik wilde de tas zo graag dat ik hem toch kocht (met extra korting) en daarna contact heb opgenomen met de klantenservice (die overigens heel goed is).
Ja, vaak! Deze heb ik ook in Italië gekocht.
Matt & Nat en Sissy Boy hebben mooie alternatieven vind ik! De PS11 vind ik zo mooi
Die laatste van Coachheeft een toffe vorm. Ik denk dat ik daarom ook de Pandora van Givenchy wel erg tof vind
Precies mijn smaak, veel plezier ermee.
De eerste designertas die ik kocht (voor verjaardag kreeg) is de stella mccartney falabella large in het zwart met gouden ketting:
Jarenlang met heel veel plezier gedragen, wel een zware tas die je makkelijk nog veel zwaarder maakt omdat er vet veel in kan. Had wel na 3 maanden al dat die gouden ketting niet meer mooi goud was en eigenlijk zilver begon te worden. Kreeg toen de vraag of ik veel handcreme gebruikte, nou eigenlijk nooit. Heb toen wel een hele nieuwe gekregen, maar kreeg na een half jaar hetzelfde probleem.
Heb m nu al zeker 2 jaar in de kast liggen, vooral omdat er zo ontzettend veel neppers van zijn uitgebracht dat ik m een beetje zat begon te worden, maar krijg nu toch wel weer zin om m te gebruiken!
De tweede die ik kocht was een backpack van moschino:
Gebruikte ik eigenlijk voor als ik mn laptop wilde meenemen, handig en lekker groot.
Vervolgens kocht ik een klein tasje van love moschino, ideaal voor uitgaan:
En daarna werd ik verliefd op deze rugzak van Burberry, de medium maat, in een soort glanzend goud. Ze verkopen deze nu niet meer zag ik, dit is namelijk een soort parachute stof en degene die ze nu nog verkopen zijn allemaal van nylon. Vind juist het glanzende van deze stof zo mooi, maar geeft wel snel vlekken.
En nu heb ik afgelopen vakantie een roze tasje van pinko gekocht, ook heel blij mee! Alleen dat roze wordt ook best snel vies… heeft iemand daar een oplossing voor? of hoe je iets goed kan schoonmaken?
Zoals je ziet een NOGAL zwart/goud thema, ben gek op die kleurencombinatie. Maar probeer nu toch wat anders uit met het roze, wat vrolijker dan zwart.