@pinguin Ik denk dat die bovenste met een “make shift” touw in de vorm van een plastic zak vast zit, omdat het een hele oude heester is, die anders omvalt. Het is lelijk, maar als je 'm weghaalt, heb je kans dat’ie omvalt nu of met een storm. Het beste draai je een haakje in de schutting en spant’m op met opbinddraad.
Als je foto’s neemt van de bladeren kunnen die apps beter determineren. Dus voor de laatste even wachten tot de blaadjes komen. Zit ook al mooi in de knop, dus kans dat je mooie bloemetjes krijgt in maart. Bij beter kijken op de computer ipv telefoon, zou het wel eens een forsythia kunnen zijn. En geen onkruid… haha. Onkruid is trouwens ook maar een betrekkelijke term.
@Eendagsvlieg Ik ben nog niet aan het voorzaaien, want ik heb te weinig licht. En mid mei is nog zover weg. Ik ga de Lathyrus eind februari/begin maart zaaien en de zinnia’s en cosmea nog iets later. (klein dakterrasje in Amsterdam, geen moestuin)