Ik vind 50 wel een mooie drempel. Dan krijg je ook geen stormloop vam onzinposts omdat iemand een quota van 100 probeert te halen
Ik heb Mn stem verandert naar 100 berichten, al vind ik dat wel veel voor nu. Zit daar zelf ook niet aan.
Zou het ook kunnen om er eerst voor te kiezen dat het nu 50 is ofzo en dat het aantal later wordt opgehoogd naar 100? Ik zou het anders wel jammer vinden, wil namelijk ook geen berichten achterlaten om maar aan het vereiste aantal te komen zodat ik mee kan lezen.
ik heb gekozen voor 100, zit er nog net niet aan, maar snel genoeg.
en ik vind dat ik al niet super veel post.
Maar het maakt sommeige onderwerpen wel makkelijker om te posten.
Als je al ziet hoeveel uur er gelezen is op beutyblogtopic en hoe weinig post nog.
Hoe zouden hier sowieso nieuwe leden bij komen? Hoe vind je dit forum als je het niet al kent nu… vraag ik me af
Ik heb mijn stem ook verandert naar 100, het leek eerst zoveel maar als ik zie hoeveel berichten ik nu al heb geplaatst vind ik 100 eigenlijk best weer weinig
Ik ben ook voor 100 posts, al heb ik die zelf nog lang niet. Als het grootste deel van het forum openbaar is lijkt me dat prima.
Ik vind 100 echt te veel. Ik plaats hier en daar een post en doe dit ook wel op regelmatige basis, maar toch zal het wel enige tijd duren voordat ik aan de 100 posts zal zitten. Toch haal ik altijd veel steun uit bijv. het psychisch praattopic door het te lezen (niet altijd te posten, dit vind ik vaak confronterend).
30, of wellicht 50, lijkt mij daarom een idealer uitgangspositie
Mijn eerste reactie was bij 100 posts. Maar met 50 zou ik ook goed vinden. Het zou voor mij in ieder geval de drempel een stuk verlagen om mee te posten ipv alleen/vooral mee te lezen zoals op het oude forum.
Ik ben echt zeker voor 100. Als je echt wil kun je altijd elke dag even posten in het wjekw topic. Dan belast je niemand per se met onzinposts om maar aan de 100 te komen
Ik denk ook nog steeds dat de belangrijkste manier om gluurders te weren is door dit topic binnenkort te verwijderen als iemand er dan een vraag over heeft dan kan dat altijd nog in het WJEKW-topic ofzo snel beantwoord worden, daar wordt zoveel gepost dat niemand dat ooit allemaal terug kan lezen. En het opzoeken kan alleen maar als je er toch al van weet
Waar kun je zien hoeveel posts je hebt?
Op je profiel, zo te zien heb je er 35! Gewoon op je avatar klikken, tandwieltje, samenvatting, en dan staat het daarbij.
Dankje! Had alles al aangeklikt behalve Samenvatting.
Is het geen idee om een ander criteria te gebruiken?
Ik ben bijvoorbeeld al vanaf het begin actief, maar heb nog maar ongeveer 20 berichten omdat ik best druk ben en daarom niet vaak tijd heb om actief te forummen. Maar je ziet wel dat ik 16 dagen bezocht heb en 9 uur leestijd. Als je hierop selecteert dan zie je hoeveel tijd iemand daadwerkelijk heeft doorgebracht op het forum en wanneer (dus niet in 1 dag 100 berichten plaatsen en dat je dan alsnog toegang hebt). Dit lijkt me waterdichter dan het aantal berichten, want iedereen kan één dag in het WJEKW topic plaatsen, en dan toegang krijgen.
Weet niet of het technisch uberhaupt mogelijk is hoor, maar is maar een idee.
Maar dan kunnen mensen dat alsnog aanvoelen als ‘meelezers’. Al zit je een jaar op het forum en log je iedere dag in en heb je per dag 2 uur leestijd, als je in een jaar maar 5x iets post kunnen mensen dat misschien als oneerlijk zien dat iemand alle persoonlijke dingen van iedereen leest maar bijna niks zelf deelt.
(ik overdrijf nu een beetje want ik vind 20 post sinds het forum open is niet per se heel erg weinig hoor).
Bovenaan is de nieuwste update (3-6)
Wauw echt slim ben ik
Ik scrolde in eerste instantie ook naar beneden hoor Omdat normaal gesproken een nieuwe post onderaan komt