Alleen als het betrekking heeft op die persoon
En dan het liefst met zo’n kruidenstokbrood die je nog in de oven moet bakken
Dat was leuk om 12:00 op kantoor. En iedereen heeft een werktelefoon
Staat je kerstboom al opgetuigd?
- Ja
- Nee
0 stemmers
Ja! Niet eens perse voor mezelf want heb daar een aparte app voor maar vind het echt leuk om te zien wat m’n vrienden luisteren
Ik stop wel soms een bord eten wat ik niet op krijg in de magnetron (zodat ik het later verder opeet)
- Ja
- Nee
0 stemmers
De koelkast is geen optie?
Dat doe ik pas als ik denk dat ik het niet dezelfde dag nog opeet hahah (teveel moeite met in een bakje stoppen of afdekken )
Ik heb nu pas door dat jouw forumnaam een woordgrap is
Ik hou echt nooit wat over wat de moeite is om te bewaren
Ik heb ja gestemd, maar gebruik het niet om voorwerpen in te bewaren (dus als kast), maar ruim daar bijv. mijn Turks brood op als ik dat gekocht heb. Of een taart/cake die buiten de koelkast bewaard moet worden.
Doe ik te vaak, en dan ontdek ik de volgende dag dat ik mijn lekkere restje pasta ben vergeten
Ken jij iemand die eerst veganistisch at, maar nu een turn heeft gemaakt en weer vlees eet?
- Ja
- Ja ikzelf
- Nee
0 stemmers
Hoe ga jij naar je werk?
- Met ‘t ov
- Auto
- Fiets/lopen
0 stemmers
wel een aantal mensen die niet meer vegetarisch eten of van plantaardig eten naar vegetarisch zijn gegaan
Met de scooter
hoe eet jij?
- vegetarisch
- plantaardig
- flexitarisch
- omnivoor
- anders, namelijk
0 stemmers
Sorry maar ik vind flexitarisch zo’n dom concept. Je eet bewust een paar dagen geen vlees, dat behoeft geen aparte omschrijving.
Pescetarisch
sorry heb t ook niet bedacht
ik ben het met je eens maar ik dacht, als ik het niet toevoeg krijg ik sowieso reacties van mensen die flexitarisch apart zien ipv gewoon omnivoor
@Dr.Watson ohja kut vergeten dat dat bestaat sry