Ik denk zodat je de andere helft die je niet gebruikt op dar moment vers houd.
Ik ben al 2 dagen wezen zwemmen met mijn kinderen bij een groot meer bij ons in de buurt. Nu liggen er al 2 dagen op een rij 3 jonge meiden op dezelfde plek. Ik heb op die 2 dagen ook 2 verschillende badpakken aan gehad en de eerste paar keer als ik dan vanuit de plek waar ik zit naar mijn kinderen loop en kijken ze allemaal en zitten ze over me te praten. En hier baal ik erg van want ben voor mijn doen veel aangekomen tijdens de coronaperiode maar de laatste tijd voel ik me iets zekerder over mezelf (heeft lang geduurd) en zij zorgen door dat praten dat dat dan even weer wordt neergehaald terwijl ik nog geen eens weten waar ze over praten. Misschien hebben ze het wel over mijn badpak ipv mijn gewicht?
3 ergernissen: dat ik te laf ben om er iets over te zeggen, dat ik nog geen eens weet wat ze zeggen en dat gelijk betrek op mijn gewicht en dat ik het gewoon sneaky vindt hoe zij doen, geeft mij een mean girls vibe
Tieners zijn bitches door hun onzekerheid. Niets van aantrekken
Een man op marktplaats die stuurt: ik kom dit en dit vandaag ophalen bij je. Wtf doe eerst een bod, ben niet eens thuis vandaag, misschien wil ik t niet eens aan je verkopen
Groot muziekfestival in de binnenstad. De muziek is het ergste niet maar ik werd gisteravond echt gek van de gillende mensen buiten en de auto’s met knallende uitlaat die continu door mijn straat heen en weer rijden. En dit feest gaat nog 7 avonden door
We gaan een dagje weg met mijn familie, maar op die plek kun je geen eten kopen. Dus nu moet ik broodjes meenemen…en als ik ergens van walg is het sochtends eten inpakken en daar de hele dag mee te moeten sjouwen en opeten.
Echt enorm verwend van me, maar ik pas daar mijn bestemming op aan Ik haat echt van die kleffe broodjes die geplet uit mijn tas komen.
Hahaha ja ik zat in dezelfde trein en allemaa gepropt in 1 treinstel
Dat vlakbij mij om half 8 een boom werd omgezagen. Werd er wakker van en kon niet meer slapen van de herrie en ergernis.
Dat de kaasboer mn baby hem blijft noemen terwijl het een haar is
Ik heb echt een Nederlandse voorliefde voor een geplette bruine boterham met salami (biecht)
Aan mezelf. Ik spaar retourpakketten altijd op uit luiheid en dan genereer ik me helemaal de moeder als ik die lading moet afgeven bij een PostNL-punt. Ook echt van die minidoosjes omdat Zalando ze niet bundelt
Ja maar de kaasboer komt uit de achterhoek
Ik vind het ook altijd gênant als ik 2 keer in de week weer bij dezelfde persoon m’n pakketjes moet inleveren. Volgens mij kun je bij zalando wel verschillende pakketjes in 1 pakket retourneren!
Je kunt toch ook harde broodjes bij de supermarkt halen en bijv humus komkommer en sla los meenemen in een koeltasje of zoiets? Of je haalt focaccias van de versafdeling. Nog minder moeite en veel lekkerder dan kleffe bruine bolletjes met samengeklonte hagelslag
Mijn scriptie, wat een horror ding. Over een week is het klaar maar yo zoveel stress dat ik ervaar. Ik hoop echt dat ik 'm afkrijg.
Dat het ruim 30 graden is maar er in de winkels bijna gee zomerkleren meer word verkocht. Ik ben op zoek naar een nieuwe korte broek en die zijn overal uitverkocht.
Dat er vóór 10 uur al file in mijn straat staat naar het strand en het een heel gedoe was om weg én terug te komen met de auto. En nee, kon niet lopend of met de fiets. Love deze plek, maar op dit soort dagen wel minder.
Dat mijn sportschool geen airco heeft (of wel heeft maar niet aan doet). Ik wil wel sporten maar niet in deze bloedhitte gatver