Neeeee dit is echt zo niet waar!
Ik werk in de voedingsindustrie en ben gek op eten alles daar omheen, maar er is echt een verschil tussen “mensen die van eten houden”, en daarmee bedoelen dat ze graag kaas en biefstuk eten, en mensen die eeeeeecht van eten houden (foodies).
Zelf op mijn werk zijn er maar een paar echte “foodies”(kut woord) en heb ik ook collegas die alleen eten voor de voedingstoffen hahaha. Ik had zelf op mijn opleiding mensen die er eigenlijk niet zo geïnteresseerd in waren.
Ik heb hier echt een sterke mening over want ik ben ooit naar londen geweest met een vriendin waarvan ik dacht dat ze net zoveel van eten hield als ik, maar alles wat kruidig of onbekend was, was eng ipv interessant
. We mochten ook niet over een streetfoodmarkt lopen vanwege de geur
.
Oh en wat ik ook niet snap en daarmee dus onderscheid maakt: heel veel mensen houden zogenaamd van lekker eten, maar waarom werken die dan niet allemaal in de voeding? Het liefst ben ik er de hele dag mee bezig dus dan is het logisch dat ik daar ook in werk, haha