Wat je even kwijt wil #36

Vind haar ook zo’n leuke vrouw!

Haha ik vind haar zo leuk (de prinsesjes ook trouwens). Bij dat moment dat ze met z’n allen toosten zegt ze ook nog ‘Geniet van de zon!’ ineens. Ik hoop dat ik ooit zo goed Spaans spreek als dat zij Nederlands spreekt.

Ik vond het ook echt leuk dat alle familie online erbij was.

2 likes

Ik heb een puist op mijn wang en in mijn oor. Ik ga op zoek naar blarenpleister.
Het is gewoon een derde mini-wang geworden.

1 like

We zijn bezig met verhuizen maar ik ben bijna 40 week zwanger dus mag niks doen. Dus ik zit nu thuis terwijl mijn schoonmoeder dozen heeft uitgepakt in mijn nieuwe huis. En ik kan daar niet tegen want ik wil dat doen. Blijf van mijn spullen af :joy:

6 likes

Nou hij heeft om 14u10 afgezegd (we hadden om 14u afgesproken) met de reden dat hij ‘wat problemen had’ en het voor een andere keer zal moeten zij. Hij is daarna ook offline gegaan dus ik heb geen goede verklaring of zo voor dit. Heb hem maar gezegd dat hij echt wel eerlijk mag zijn en dat ik het niet zo goed snap.

Dit katapulteert me echt terug naar het gedrag van m’n ex. Afzeggen zonder deftige reden, te laat komen zonder iets te laten weten etc. Voelde me al kut dus voelde me erna nog kutter. Ik hoop dat ik binnenkort van hem een deftige verklaring krijg.

Ik was dus echt verdrietig dus ben buiten gaan wandelen, gebeld met een vriendin, nieuwe (gelukte) poging gedaan voor aardbeien in chocolade. Glaasje wijn in geschonken en nu ga ik een dutje doen. Een beetje positiviteit zou wel m’n kant mogen opkomen zeg.

Omg dit was een aantal weken geleden. Weinig gebeurd toen op een kort berichtje na. En we hadden sinds 1,5 week weer vet veel contact via facebook en was helemaal leuk. Zegt ie nu: ‘mijn vriendin …’

:sob:

Ik eindig echt met 40 katten en geen relatie blech

1 like

Misschien kunnen bekkenbodemoefeningen je helpen?

1 like

Oh trouwens, ik zat te denken. Zijn er forumsters die het misschien leuk vinden een corona survivalpakketje naar elkaar op te sturen? Geen gedoe met collage’s ofzo maar ik kan gewoon lootjes trekken voor iedereen. Nouja like dit maar als je mee wil doen, bij genoeg aanmeldingen kan ik wel wat opzetten denk ik?

4 likes

Jaa hoor, count me in!

140 opdrachten vandaag nagekeken op de raarste koningsdag ooit. Ben de hele dag al verdrietig maar dat ik deze klus heb geklaard maakt mij toch nog een beetje happy.

16 likes

Ik ga zo slapen. Nu komt het wel heel dichtbij…

1 like

Ik was het niet, maar is ook een van mijn doelen :stuck_out_tongue: Hoe oefen jij?

Aan het begin van mijn 4-daagse weekend dacht ik echt: dit gaan echt 4 productieve dagen worden!!!
Eindstand: ik heb geen flikker gedaan en zit nog tussen de verhuisdozen :woman_shrugging:t3: Echt waarom ben ik zo?

6 likes

Wtffffff, zo random ook?

1 like

Ik kijk nu NPO1 en ben een beetje verliefd :flushed:

1 like

Op Wilfried? Want daar kan ik redelijk inkomen.

1 like

Ja elke keer als ik hem zie :sweat_smile:

Ik ga zo pizza eten en Boer Zoekt Vrouw terug kijken. Zin in :star_struck:

1 like

Dit artikel is toch niet zo raar? Zoveel mensen die hun werk gewoon wel oke vinden maar er geen speciale passie voor hebben, zo lees ik dit ook.

Ik word echt gek van mezelf.

Echt alle stelletjes in onze vriendenkring gaan in een twee-onder-een-kap of een groot hoekhuis wonen, en wij wonen in een rijtjeshuis. Wel een vrij groot rijtjeshuis, maar toch. En er hebben er 2 een hot tub en een luxe buitenkeuken. Ze gaan op reis naar Miami etc.

Ze rijden allemaal Tesla’s van de zaak, en wij krijgen dat niet van het werk en hebben dus maar een kleine auto samen.

Ik werk zelf niet fulltime maar mijn vriend wel en we zitten daarmee iets boven het modaal inkomen, en boven 3/4 van de vriendenkring. Maar hoe doen zij dat dan allemaal, serieus?? Dat zou dan toch niet moeten kunnen?

Ik snap er echt helemaal niets van. Leven wij dan zo ontzettend duur per maand? Ben ik te krenterig dat ik een niet te hoge maandlast hebben wil qua hypotheek? Ik weet dat 1 stelletje 2 ton van ouders krijgt, dus dat is wel verklaarbaar. Maar verder?? En waarom maak ik me er druk om…

Ik weet dat ik niet moet kijken naar anderen en zeker niet naar andermans portemonnee, maar toch kan ik het niet loslaten. Het is zo kinderachtig dat ik hiermee zit en het klinkt vreselijk jaloers, maar ik snap gewoon niet waar ze het geld vandaan halen.

Einde klaagzang

4 likes