Ja ik woon al sinds januari bij mijn moeder, maar dus voor iets wat me beloofd is en wat ik niet krijg. Het zijn echt boeven hoor al die investeerders, ik was te goed van vertrouwen geloof ik.
Het zou aanvankelijk ook maar 1 maand duren š„²
Hoeveel tijd heb je voor je beslissing? Afhankelijk van je wensen en de urgentie om weer op jezelf te gaan, zou ik een poging doen uit te zoeken hoe je die uitkoop kan uitmelken. Dit is toch om gek van te worden.
Dit houdt een mens wel scherp. Als ik in de toekomst aanloop tegen vrijwillige verhuizing vanwege verbouwing, moet dus het een en ander op papier zijn vastgelegd en anders moet daar een uitkoopsom tegenover staan die op zān minst in staat stelt om een hypotheek aan te vragen om zelf een appartement te kopen
Ik heb mijn slaapkamergordijnen altijd dicht, moet ze toch eens vaker losdoen. Tering wat een stof.
Ja met de vorige eigenaar heb ik zoān onderhandeling aangegaan en toen kwamen er op 25k, maar dat ging uiteindelijk niet door omdat deze investeerder ineens toch verscheen. Maar ik heb nu al maanden geen eigen plek, wat zoooveel energie kost. Ik kan zo echt niet verder met mijn leven en het idee dat dat nog onbepaalde tijd gaat duren is mij zelfs geen 25k waard. Ik ben echt op. Maar ik ga het vandaag nog even laten bezinken. Ik zou er wel meer dan 25k uit kunnen slepen als ik dat zou willen maarja, dan heb je geld en alsnog geen huis.
Ik kan wel binnen 1,5 maand weer mijn eigen plek hebben maar dan moet ik dus wel inleveren en dat is wellicht niet andersā¦
Ik heb me net ingeschreven voor een cursus start to run maar mijn conditie is echt minder dan nul. Ben nu al bang voor hoe ik ga afzien. Het start op 18/5 dus zal maar al alle dagen een wandeling maken tot dan.
Omg was een milliseconde verwijderd van een megaslok drinken uit een glas met nagellakremover
Ewww stel je voor.
Gatver toen ik nog rookte en zomers achter elkaar op mijn balkon zat te paffen en wijn te drinken, drukte ik ze altijd uit in een groot glas water en toen was ik een keer flink aangeschoten + het was donker en toen dronk ik ipv uit mijn wijnglas uit dat glas met peukwater. Dat was echt het goorste wat ik ooit heb geproefd.
Denk alleen dat een shotje nagellakremover iets minder gezellig verloopt.
Pfff, echt rot! Veel succes! Hopelijk snel je eigen plek.
Ik heb net een kaneelbroodje van Lidl gegeten, waarom heb ik dit niet eerder gedaan??? Wat een hemels ding, heerlak
En nu is ādriving home for christmasā op de radio, wtf
Zijn jullie ook zo extreem vermoeid door dit weer? Ik kan echt niet dealen met het ene moment zon en dan plotsklaps dagen achter elkaar regen.
Kan me ook amper op werk concentreren zo.
Jaloersssss
Heel dubbel gevoel.
Morgen heeft een cliƫnt zijn euthanasie staan.
Maar het is ook de vader van een goede vriend.
Bijzonder om aan de ene kant als zorg professional te staan, maar aan de andere kant ook privƩ iemand te kennen.
Edit: Ik ben niet direct betrokken bij het inwilligen van de euthanasie
De tijd vliegt echt šŖ°
Ja, en het heeft ook zoān invloed op mān gemoedstoestand. Je krijgt energie door lekker buiten dingen te kunnen doen en genieten van de zon etc. dat gaat zo voor geen meter. Net mezelf gedwongen een uur te lopen maar ik liep alleen maar vloekend en gefrustreerd weg te waaien met harde hagelstenen tegen mān kop. Zo. Fucking. Klaar. Mee.
Goed excuus dat je dochter dat fantastisch vindt haha
Hebben ze dan ineens de verbouwplannen omgegooid of moet je in een heel nieuwe kamer/woning (als die eigenaar meerdere panden heeft)? Is er niks getekend dat je op adres x mag blijven wonen?
Je goed bedenken of die mindere woning je zal gaan bevallen. Anders ga je er alsnog over een jaar ofzo uit, maar heb je geen geldsom.
Ahh dat is echt zo gezellig, even onverwachts weekendgevoel. Ik ging gister na werk ook spontaan met mijn vriend een spelletje doen en een biertje drinken. Had echt helemaal een zaterdagmiddaggevoel!
Is het nog een optie om Ʃn een geldbedrag te krijgen en wel in die woning te trekken? Dan heb je iig een woning en een vergoeding en kan je vanuit daar eventueel iets anders zoeken?
Wel echt een vervelende situatie joh, kost veel energie lijkt meā¦