Behalve dat als je een monteur wilt je moet rekenen op 12-14 weken?
Steek hem neer
Shit, moet morgen onverwacht naar het ziekenhuis. En voel me eigenlijk niet goed genoeg om een uur met het ov te reizen (nu een auto huren gaat ook niet). Taxi wordt belachelijk duur en de enige mensen die ik met een auto ken hebben begrijpelijk geen tijd. Dat wordt even afzien morgen. Maar met een beetje mazzel weten ze mijn probleem wel te fiksen en is de terugreis een stuk fijner. Mijn vriend moet echt zijn rijbewijs eens halen.
Ik had vandaag voor het eerst sinds tijden weer een tampon ingebracht. Lukt mij normaal niet.
Vandaag even rustig op bed gedaan, net op het moment dat die erin zat word ik natuurlijk gebeld.
Die timing van collega’s.
Een vriend van mij zit momenteel vast in Afghanistan en ik vind het echt kut dat ik niks kan doen.
Het is ook op meerdere nieuwswebsites te vinden nu. Tegen mij deed hij nog een beetje luchtig maar als ik dit zo lees word ik echt verdrietig.
Ik zag pas dat er voor een huis bij mij in de buurt zo’n slinger hing met “just married” en ik had toevallig thuis nog een kaartje voor trouwen dus heb er een felicitatie opgeschreven. Maar ik durfde het kaartje opeens niet door de bus te doen omdat ik die mensen helemaal niet ken en ze een hekje voor het huis hadden. Maar toch gedaan en hopelijk vinden ze het leuk en niet creepy
Schermtijd per app instellen + na een bepaalde tijd gewenste apps blokkeren.
Na m’n vakantie stel ik dit ook allemaal weer in.
Ik luister nu voor het eerst het nummer “ik ga zwemmen” (i know) en ik mis de kroeg nu zo erg ik wil zooo graag weer eens een avondje dansen en meebleren op foute muziek en met vreemden kletsen en lallend om 5 uur thuis komen
Kokoshagel?
Me: ik ben echt zo blut
Also me: koopt kattenbeeldje van 30 euro
waarom ben ik zo???
(het is wel een Egyptisch kattengodin beeldje, Bastet, en die beeldjes zijn moeilijk te vinden!!)
Wtfff ik zit in een of andere kattengroep op fb en iemand plaatst een bericht met daarin dat haar kat bang is voor de tuinman en andere donkere mannen die binnenkomen, hij verstopt zich wanneer er een getinte of donkere man binnenkomt. Ze zegt letterlijk: je zou bijna denken dat naam kat racistisch is. Voor blanke mannen is hij niet bang.
Wat
Ik heb vandaag 9,5 uur schermtijd beschamend
Ik wil zo graag donkergroene all stars maar kan ze nergens meer vinden.
Hoe donkergroen is donkergroen?
Ik ben weer thuis van vakantie. Enerzijds: jeej eigen bed. Anderzijds: meh het was daar zo heerlijk.
Als je maat 51,5 hebt kun je bij Zalando terecht
Oh die zijn echt leuk! Jammer dat die er dan net weer niet meer zijn
Ahh ik haat mezelf echt nu. Heb een emotioneel mega zware dag gehad en dacht lekker bij mijn vriend slapen, maar er is hier een feest gaande en er zit een muis en die jongen is zo ongelofelijk warm. Maar ik wil ook niet helemaal onder de dekens vandaan door die muis.
Heb heel erg zitten twijfelen om gewoon maar thuis te slapen maar nu is de laatste trein al weg en ik ben zo moe maar ik ga hier echt geen oog dicht doen.
Was ik maar rijk dan had ik nu een hotel binnengestapt