Wat je even kwijt wilt #17

Haha leuk! Wij hadden het spoor van bijster! Leuk dat alle scholen gewoon allemaal op de zelfde site kijken :joy:

1 like

Wij hadden Kauwgomgangsters!

3 likes

Yes die had ik ook! Ik vond het ook wel heel toevallig toen bleek dat mijn vriend die ook had gedaan (we zaten op een andere basisschool en andere klas)

Grappig dit! Wij hadden Confetti

1 like

Omg! Ik wou net vragen wie ook Confetti had!

https://www.jingo.nl/musical-kiezen/afscheidsmusicals/confetti

1 like

Heb een topic gemaakt jongens, haha. Afscheidsmusical basisschool

1 like

willen jullie trouwens niet meteen een nieuw topic met dezelfde oude naam openen in zo’n geval? ik ben er sowieso al mee bezig en zulke acties maken het potentieel lastiger. alvast bedankt!

2 likes

Ik ook!

Die heb ik ook gedaan! Binnenkort maar eens opzoek naar de dvd :joy:

1 like

Ik moet voor het eerst op zoek naar een cadeau voor een jongetje en ik heb echt een hekel aan genderstereotypen bevestigen in het speelgoed dat je geeft (ik geef al vaak cadeautjes aan een meisje), maar ik betrap mezelf erop dat ik nu ook echt veel meer aan het kijken ben naar de auto’s en de treinen :roll_eyes:.

Denk niet dat iedereen door heeft wat er gaande is en dat men het topic miste?

Ik cringe echt zo hard om mijn facebook herinneringen. Vandaag bijvoorbeeld staat er bij 8 jaar geleden: Was gezellig!! :grin: Om 04.00.
Kind, niemand weet wat je aan het doen was en niemand boeit het en de enige reden waarom je het op facebook zette was om cool te doen en iedereen te laten zien dat je om 4 uur 's nachts nog wakker was. Echt why.

37 likes

Ik plaatste net mijn fiets in de fietsenstalling op het station en toen stootte ik de zijkant van mijn hoofd keihard tegen een ijzeren staaf van het fietsenrek, dat doet zeer :frowning:

Ik ben op zoek naar een klein juwelendoosje om mee te nemen op reis. Het moet dus goed sluiten en niet groter zijn dan max 10x10. Echter zijn de doosjes die ik kan vinden groter dan dit. Heeft iemand tips?

Wat wil je erin doen? Moet het ook mooi zijn? Anders kan je misschien zo’n klein doosje voor medicijnen gebruiken, hebben ze ook in mini formaat normaal gezien

Ali express heeft handige tasjes. Gewoon zoeken op travel jewerly bag ofzo

1 like

Ik verveelde me vanmiddag dus heb voor de 73e keer Pretty Woman gekeken

1 like

Aaargh. M’n vriend maakt afspraken voor mij op m’n vrije dag. Ik vergeet dat. Nu moet ik haasten om daar te komen, maar fucking druk op de weg. Moet er binnen 13 min zijn. Ik hoop oprecht dat ik t ga halen

Oeh dat is eventueel nog iets!

1 like

Lekker pauze houden in een stille ruimte omdat iedereen moe is. En je darmen zoiets hebben van “LAAT GODVERDOMME EEN KEIHARDE SCHEET”

7 likes