Wie is de Mol? 2020 #3

De discussie wordt voortgezet vanaf Wie is de Mol? 2020 #2 - #5456 door Evenveel.

Eerdere discussies:

6 likes

Dit vind ik altijd zon irri spelletje “ohnee t geld is weg”

13 likes

Wat is Justins skin care routine

11 likes

Wel goeie dat het de penningmeester zelf is

4 likes

Jaa dat is altijd haha vind dat juist het irritante haha

1 like

Ik ben denk ik de enige maar ik vind die justin ook irri.

15 likes

Ja, en dan kan ik me al niet voorstellen dat hij de mol is?

1 like

Ah helaas tooske is door

1 like

Nee volgens mij niet

1 like

Omg chill had bijna alles op haar gezet

Je had gelijk haha daarom is ze nu wss weg

1 like

Owww nee daar gaat een deel van mijn punten.

Vandaar dat ze er uit ligt :grimacing:

2 likes

Ik denk dat misschien 1 van de 3 eerste afvallers misschien kan terug keren. De topito die de afvallers hebben gekregen zijn 1/3 part.

En wellicht dat dan zelfs de mol er uit lag en weer terug kan keren. Maar dat is misschien wel erg ver gedacht

6 likes

Ik vind Jip best nep overkomen bij het gesprek en in de auto.

2 likes

Aub niet zeg

9 likes

Ik dacht net dat zij misschien een andere kandidaat een vrijstelling kunnen geven? Maar pas na de derde afvaller kan er wat mee gebeuren inderdaad.

1 like

Zou wel heel bijzonder zijn als Babs dan de mol blijkt te zijn en 1 aflevering lang (of meer) niet heeft kunnen mollen.

2 likes

Dat de mol eruit gaat, dat geloof ik niet in. Die wil dat toch ook niet een paar afleveringen buitenspel staan.

7 likes

Ja want Rosario zal er nog wel wat afleveringen inzitten, dus die hoeven ze nu nog niet te belichten. Voor Jip was dit de laatste aflevering, dus wel zo aardig om haar nog wat schermtijd te geven. Was vorige week ook zo bij Babs.

1 like