Durf te vragen #8

Ik schmink zelf veel kinderen en doe dat het liefste met Fusion. Daar heb je wel leuke startpalletten van met basiskleuren en als je wilt ook nog met splitcakes erbij. Deze of deze bijvoorbeeld. Chameleon heb ik ook wat van en is net zo goed. Kryolan ken ik niet.

Ik ben zelf gestart met een palletje van Grimas. Dat is nog wat zachter voor de huid/nog makkelijker af te wassen, maar ook wel wat minder gepigmenteerd.

2 likes

Ik ben dus benieuwd: hoe bepaalt een treinconducteur wanneer hij/zij een controle doet? Is dat random, wanneer diegene er zin in heeft, is dat systematisch? Hoe wordt dat bepaald?

Of is dit beroepsgeheim.

2 likes

Bij de NS weet ik het niet. Bij Arriva werd er gelijk na het beginstation een controle uitgevoerd zodat iedereen gecontroleerd werd.
Daarna was het goed onthouden welke nieuwe mensen waren ingestapt (je staat op het perron tijdens het instappen) en dan deed je nogmaals een rondje in de trein zodat je alle nieuwe mensen kon controleren. Wij hadden rond de 10 stations dus je deed 10 keer een rondje door de trein. Het was dus altijd een 100% controle. Bij de NS is dat veel meer random heb ik het gevoel. En je ziet daar bijna nooit een conducteur opnieuw langslopen na een eerdere controle.

Dit is wel van een stage van meer dan 10 jaar terug dus wellicht dat het nu anders is.

Zo vaak controleren was ook wel fijn want het was anders mega saai. :joy:

5 likes

Vind het wel knap dat je alle nieuwe gezichten onthoudt. In de trein voelen mensen op de een of andere manier meer inwisselbaar. Vandaag vier uur lang in de trein gezeten en iedereen is zo grijsblauw.

5 likes

Misschien tijd voor een staaroperatie!

3 likes

3 berichten zijn samengevoegd naar een bestaand topic: Het Utrechttopic

Oke dit is echt heel random want wellicht heb ik het gedroomd maar volgens mij was het hier:

Ik meende hier deze week iets te hebben gelezen over iets doen waardoor je nooit meer ziek bent, maar ik kan niet meer bedenken wat het was (of wie). Maar gezien ik dit jaar voor het eerst de griepepidemie heb overgeslagen terwijl ik normaal als eerste lig, viel er een kwartje. Maar welk kwartje…

Sorry voor deze totaal random vraag, maar wie weet heeft iemand het verlossende antwoord :bulb:

Dit heb je gedroomd

8 likes

De rest van je leven in quarantaine gaan

2 likes

Ik vrees het ook :laughing:

2 likes

Ik mag het hopen. Dit is toch niet realistisch?

1 like

De meeste dromen zijn bedrog

3 likes

Ik zou hier wel serieus geld voor over hebben.

2 likes

Nou, voor mijn gevoel kan geen griepprik op tegen de storm aan virussen die ik hier voorbij heb zien komen de afgelopen 3 maanden.

2 likes

Nee ja het was ook niet nooit meer ziek, maar wel helpend. Zoals elke dag naar buiten gaan, fruit eten, bewegen, enzovoort. En ik meende dus dat er hier iets werd geschreven wat bij mij ook klikte. Dat wordt alle topics van afgelopen week teruglezen, lol.

Als ik er op kom, laat ik het weten. Beloofd!

1 like

Maar dat zijn eigenlijk toch standaard adviezen?

4 likes

Het zijn standaard adviezen maar er zijn volgens mij veel mensen die dat niet doen!

@MJDLH ik denk dat je ook gewoon geluk hebt gehad en door die adviezen aan te houden misschien een wat sterkere weerstand hebt. Wat ik bij mezelf wel merk is dat ik nu sinds 8 maanden weer sport en geregel weer buiten hardloop ik veel minder snel iets oppak. Ik heb deze winter zelfs nog geen verkoudheid gehad.

Ik denk inderdaad dat het het buiten hardlopen was! Dat sinds ik dat doe, mijn weerstand echt enorm verbeterd is. Vroeger pakte ik echt alles mee.

@Malija, dat was ook het punt, het viel onder een soort standaard advies maar ik had de link tussen dat en niet zo vaak meer ziek zijn, nog niet gelegd.

1 like

Een bericht is samengevoegd naar een bestaand topic: Restaurant tip topic

5 berichten zijn samengevoegd naar een bestaand topic: MastercheFF