Bij het vak financieel recht werd ook aandacht besteed aan initiatieven vanuit midden-oosterse banken om bepaalde faciliteiten op te richten, die verenigbaar zijn met dit islamitsch uitgangspunt. Weet er het fijne niet van maar kun je vast via Google meer over vinden
Mascha : Jij kan dit oook!
Ik vond het wel gieren dat ze in Spanje met Elise & co ook heel veel regen hebben gehad
Haha, hoe hij ook zegt dat het “soooooo early” is. Terwijl al licht, dus zeker half 9.
Ja om 10 uur keek ik die story en toen stond er 1 uur geleden. Dus ik zat ook wel van zooo vroeg ???
Belasting renteloze lening
Lang verhaal kort: niet altijd.
Ja inderdaad! En opzich, een gezamenlijke hobby voor natural hot springs maakt natuurlijk niet dat je een goede match bent. Mijn vriend en ik verschillen ook als dag en nacht, maar toch passen we goed bij elkaar. Maar het lijkt me wel lastig als je iemand gevonden hebt die het liefste in zijn uppie in de sneeuw zit, terwijl jij zelf het liefst in een stad wil wonen.
Lening zonder rente
Wat op die site staat klopt niet helemaal. Mocht je het interessant vinden: https://www.dirkzwager.nl/kennis/artikelen/geldlening-tussen-ouders-en-kinderen/
Dit gaat overigens om de direct opeisbare lening itt tot mijn vorige post en ipv ouders kan het natuurlijk ook vrienden zijn, dan is de vrijstelling alleen lager.
Zo kan je van alles wel het gewenste getal maken… ja de test was positief op de 23ste dus doe er 7 bij en je hebt de 30ste wat prachtig he
Haha alleen is 2/2 op een woensdag (ik heb die dag wat toetsen opgegeven en zei toen ‘ha leuke datum’ en dat vonden m’n leerlingen al dom)
Het gaat ook eigenlijk over de 22ste op dat plaatje, maar Tim zegt 2
O ja 2/22/22, dan ga ik ook ff toetsje opgeven
Hele tekst:
Ja, het is best gebruikelijk eigenlijk. Net als zoveel religieuze regels beslist iedere individu wat ze doen en hoe ze het interpreteren.Ik ken in mijn omgeving maar weinig mensen die een huis gekocht hebben, wel meerdere die een koophuis verkocht hebben en zijn gaan huren omdat ze zich toch niet goed voelden bij een hypotheek. (vaak waren dit gekochte woningen uit de jaren 90). Zelf huur ik ook (te duur) ipv kopen. Heb niet het geluk van veel eigen vermogen en het bij elkaar gaan lenen lukt financieel ook niet. Voor mij niet perse met vroomheid te maken, doe genoeg wat god verboden heeft maar ik geloof in het principe erachter (woekerrente/ kapitalistische economie/ zwak vs sterk). Voor zover ik weet komt er in alle religies (van oorsprong) wel een woekerrente verbod voor.
Wel heb ik, samen met vele anderen, er vaak gesprekken over. Op het moment dat rentevrij hypotheken beschikbaar zijn in NL dan zou ik er meteen instappen, zelfs als ik daarna duurder uit ben dan met een rente-hypotheek. Er zijn meerdere initiatieven geweest en er lopen er nu ook een aantal.
ter info: Zulke hypotheken/leningen gaan uit van een winstprincipe ipv rente principe. Heel simpel: De bank koopt een huis, gooit er 10% winst op en verkoopt het dan aan jou. Jij betaalt dan het huis af.
Ik hou er ook van. Maar kunnen bedrijven het een of ander herleiden?
Nou dat dus… “mooie datum want 7 is het getal van spiritualiteit”… Maar het getal is 17…?! Zo kun je inderdaad alles wel naar je hand zetten
Nouja ze doet maar, ik moest hier in ieder geval even van zuchten.
Ik vraag me echt af wat er in haar hoofd rond spookt als ze denkt dat deze gedachte de moeite waard is om met de wereld te delen. Het cijfer is nota bene 17, geen 7, 7 is één getal in een reeks van acht getallen‽‽‽
Ik word er agressief van, doe normaal.