Lizzy heeft haar kind suki genoemt kei leuke naam. Maar dr vent heet yuki haha. Vind het to much ge uki
Ohh een nieuwe heks?
Heks?
Haha ja zo noemde ze haar eerste kind toch een keer op vakantie ofzo
Mensen hier waren toen in staat de kinderbescherming te bellen
Hahaha omg.
Ja ze vond haar kind een heks omdat ze niet 's avonds laat nog uit eten konden, of ja dan ging het kind huilen (logisch, want de normale bedtijd was veel vroeger) en dat kind wilde gewoon niet precies doen wat zij wilde.
Maar wel fijn dat ze nog een accessoire heeft.
Edit: Mommybloggerstopic #8 - #3307 door Sarie dit dus
Yuki is jakkie.
Waarom?
Nou Jade heeft die vieze oude Gio gedumpt
Goedzo meid!
Ging even de reacties lezen, wow sommige mensen hebben gelijk hun oordeel klaar zeg.
Ik heb echt met haar te doen, zoveel haat op haar.
Oh ik las het bij Yvonne, geen reacties gezien. Maar zal wel aangezien zijn fans 15 zijn ofzo
Ahw ik zat een stukje van die vlog te kijken en het lijkt me wel echt verschrikkelijk hoor als je dit soort dingen ‘moet’ delen online. Voor beide. Zijn toch momenten dat je jezelf liever huilend onder je dekbed verstopt.
En ja, het blijft een keuze om te vloggen en goed van Jade dat ze weg gaat verder hoor.
Het lijkt er wel op dat Jade de keuze heeft gemaakt en dat vind ik echt ontzettend sterk van haar. Het was misschien makkelijker geweest om bij hem te blijven, maar ze staat daar gewoon in haar eentje op 18-jarige leeftijd haar verhuisdozen in te pakken. Terwijl hij huilend naast haar staat, want wie moet er nu zijn eten koken?
Ze gaat dan ook nog “een laatste keer” voor hem koken. Zijn lievelingsmaaltijd; burrito’s
Dat was ook echt droog haha (ja ik heb de break up video gekeken)
Ik dacht eerst nog, lekker burritos. Maar het was burritos uit een pakje Knorr wereldgerechten. Niks mis daarmee (al is dit wellicht een impopulaire mening, maak ze af en toe ook uit luiheid), maar moeilijk is het niet
Eerlijk, 18 jarige ik kookte eerst ook uit pakjes
Het is meer dan ik deed op mijn 18de hehe.
Die zijn wel super lekker
Zegt ook genoeg toch, dat hij zo’n pakje niet eens kan (of wil, want het is heel simpel) maken.
Ze kan toch ook gewoon lief bedoelen? Waarom meteen ja hij kan of wil het niet zelf maken. Dat vind ik een tikje flauw.