Het TMI topic

Omg wat gênant!! Maar echt hoe kunnen mensen zo’n lange maar ook harde drol leggen? Ik las ook al hier over een poepsnijmes enzo. Nou eh ik heb geen diarree maar ook geen keiharde drol?! De enige keer dat ik een keiharde keutel had was door antibiotica die ik wel mocht (mag vaak de meeste niet) in eind 2016, vergeet het nooit weer. Het leek wel een steen maar was niet lang. Deed fuckin veel pijn. Maar vraag me af wat eet je dan? Is dat wel oké überhaupt? Ik zou me kapot schrikken.

1 like

Ohhhh ik moet eraan denken dat ik nog maar een klein meisje was en wij een soort eh tussenstop vakantie hadden in Oostenrijk voordat we naar Italië gingen want dat was in het zuiden van Italië dus nog ver rijden. Wij gingen de bergen in en ik moest plassen. Het was daar enorm hoog en je had er alleen houten wc’s met een deksel erop en als je die eraf deed zag je al het poep liggen. Ik schrok zo erg en begon te huilen. Ik had nog nooit zulke drollen in m’n leven gezien. Mijn moeder hing me erboven al huilende en ik kwam helemaal verbijsterd weer dat kutpoephok hoog in de bergen uit. Echt dit staat visueel nog erin geprint. Is doodeng voor een kind van 6, allemaal grote mensen drollen op elkaar gestapeld.

13 likes

Ik heb mij echt te lang niet geschoren (eerst was ik te lui om scheermesjes te kopen en daarna dacht ik er niet meer aan door omstandigheden). Maar nu heb ik eindelijk weer scheermesjes dus ik kan eindelijk mijn wintervacht weghalen. Wat gaat dat fijn voelen zeg. :heart:

En nu ook maar weer netjes bijhouden haha.

5 likes

Ja… die collega is sowieso een beetje anders als anders. Geen idee wat hij thuis te eten krijgt. Weet wel dat hij niet in overdatum geloofd omdat ze dat in bijvoorbeeld India ook niet hebben.
Zijn eigen woorden…

2 likes

We hadden hier ook huisartsen toch :no_mouth: mag ik even een vraag (prive) sturen? Weekend etc… toch lastig om dan naar de huisarts te gaan :pensive:

Sorry ik ben geen huisarts maar toevallig kennis van vitamineopnamen door mijn huisgenootje. Misschien even de huisartsenpost bellen?

Ik heb gewoon een random post gelinkt zie ik. Ging om topic dat je daar medische vragen kan stellen enz. Sorry!

Man, man man ik ben nu dik een maand gestopt met roken maar hoest en rochel alles bij elkaar :sweat_smile: En het slijm wat eruit komt lijkt wel kauwgum zo dik. Wel heel satisfying om zo’n dikke klodder uit te spugen. Zouden mijn longen de boel aan het opschonen zijn? :thinking:

DE truc voor kots opruimen is geen zand erover maar gemalen koffiebonen. 1) droog spul is makkelijker opruimen / stofzuigen, 2) het ruikt lekker

Vind het moeilijk te geloven dat er iets is dat de geur van kots verbergt haha, krijg je dan geen koffiekots geur. :joy:

1 like

Ik heb vorige week donderdag een conch piercing laten zetten. Ik mocht er niet aanzitten, niet op slapen (eh alsof mensen niet draaien in hun slaap ). Als er korstjes kwamen moest ik die er niet afhalen want dat hoort bij het genezingsproces. Wat doe ik? Ik zit er steeds aan te draaien en ben blij als ik een mini korstje voel en haal die dan weg. Als het gaat ontsteken is dit natuurlijk mijn eigen schuld. Maar ben te blij als ik een korstje voel.

3 likes

Lekker eraan peuteren, vind dat zo’n fijn gevoel om er iets vanaf te trekken haha.

4 likes

Korstjes van een tattoo afpulken. Net zo gevaarlijk en net zo lekker :joy:

2 likes

Ja

1 like

Fascinerend!

1 like

Met je vinger tegen de haartjes in wrijven nu is altijd zo fijn haha

Ja!

1 like

@Goldenmilk serieuzevraag: zijn de haarwortels nou redelijk lang, of de haren (wat op je huid ligt dus)? De haarwortels lijken ook een cm lang, en bij mijn beenhaar is dat niet en nu vraag ik me af hoe de wortels van mijn okselhaar eruit zien :’)

Hahah het lijken echt centimeters haar (of wortels) maar misschien vertekent de foto haha

2 likes