Nou dit ja, vvd heeft alles al kapot gemaakt afgelopen jaren met alle marktwerking. Woningmarkt en de (geestelijke gezondheids)zorg oa. Hoeveel puin zou daar al niet te ruimen zijn? Dat is al onherstelbaar eigenlijk. Ik kan me bijna niet voorstellen dat het nóg erger kan qua die onderwerpen maar ja vast wel. Ugh
Tof land
Sorry vast een domme vraag maar waarom wordt Wilders mogelijk geen premier?
Was de compromis die hij sloot. Geen van deze 4 lijsttrekkers zou de premier worden.
Dit inderdaad. Laten we niet vergeten dat de tweede partij bij de verkiezingen een linkse partij was!
(toen ik wilde googlen op verkiezingen 2023 typte ik per ongeluk verziekingen 2023. Dat laatste is misschien wel passender)
Die houden we erin.
past wel bij onze eigen politieke partij: stem bij de verziekingen op depressief links
Glpvda heeft bij de keuze voor Timmermans wel echt haar eigen ondergang binnengehaald.
Toen ik gisteren marjolein moorman in een talkshow zag praten dacht ik ook weer wat een gemiste kans. Denk dat als de verkiezingen wat later waren dat ze wel voor haar waren gegaan.
Zo doe even rustig joh. Ik sta aan dezelfde kant hè, had ook liever een andere verkiezingsuitslag gehad.
Dat “ik hoop dat ze op hun bek gaan” herken ik initieel als onderbuikgevoel hoor. Maar het is ook een enorme luxepositie want wij staan niet aan de kant waar de klappen gaan vallen, dit beleid gaat de toch al gemarginaliseerden (over het algemeen niet de meeste forummers) het hardste raken.
Kan er zelf een mini beetje geluk uit halen dat de mensen die ik ken die Wilders hebben gestemd zelf ook tot de onderkant van de samenleving behoren en het zelf ook gaan voelen ook al denken ze van niet, maar dat weegt niet op tegen de schade die het alle anderen in de positie, buiten het land/klimaat als geheel, gaat brengen.
Met ‘op hun bek gaan’ bedoelde ik vooral dat ik hoop dat ze elkaar alsnog binnen aanzienlijke tijd de tent uit vechten en dat het allemaal klapt. Natuurlijk niet dat ze het land naar de ratten helpen. Alleen ben ik ergens ook bang dat er bij nieuwe verkiezingen nog meer mensen op die gruwel gaan stemmen.
Er was gister iets op het nieuws over de meest gemiddelde gemeente qua stemmen, Alphen a/d Rijn, en dat daar 25% PVV heeft gestemd.
Lijkt me zo bizar dat EEN KWART van de mensen die je dan tegenkomt gewoon op Wilders hebben gestemd
1 op de 4 mensen die je tegenkomt is dan dus zo, zou dat echt niet aankunnen.
Hier is het iets minder dan 1 op de 10 mensen en dat voelt toch een stuk prettiger onbewust.
Ik dacht even kijken bij mij in de buurt…20% PVV …wijk hier aangrenzend waar de PVV hun overwinningsfeestje had 28,4%!!!
Vraag me wel af hoeveel van die mensen achteraf spijt van hun stem hebben. Hoorde “vroeger” (tijdens het gedoogkabinet) altijd dat mensen spijt hadden, omdat Wilders dan toch tegenviel.
Maar ja, nu zit hij echt in de coalitie
Goddamn, zie nu dat het binnen de stad idd ook sterk verschilt. In mijn buurt 4%, maar in het kutste deel van de stad (is eigenlijk ook niet onderdeel van de stad) is het ook bijna 20% idd
Gelukkig hoeft niemand ooit daar te zijn.
In de wijk waar ik woon 35%. Echt om te huilen, maar het verbaasd me niet. Er werd zelfs vuurwerk afgestoken in de straat achter ons na de uitslag. Toen heb ik al geroepen dat ik echt terug wil naar onze oude wijk en dat wil ik nog steeds, haha. Daar was PvdA/GL de grootste.
Zag dat de pvdd het al Kabinet Karbonade 1 noemde, treffend. Behhh geen zin in het nieuws verder nu! Wat een slechte plannen vind ik dit allemaal.
Ah ja, de wijk waar ik ben opgegroeid en als kind door volwassenen al racistische verwensingen naar mijn hoofd kreeg.
Nee doe aan de urban arrow!
Oeps was even vergeten dat mensen hier niks kunnen hebben