Too Good To Go / Overblijvers

Dadels schijnen een bevalling op te wekken. Wordt in Azië vaak in rondom de uitgeregende datum gegeten (daarvoor alleen in in beperkte mate).

1 like

Oooh nou dat is al helemaal mooi meegenomen! Zou die baby er graag uit hebben voor het straks 30 graden wordt.

2 likes

Van een bakschool. Vind het zo cute dat alles is gemaakt door de leerlingen :heart_eyes: en het was allemaal superlekker, wat mij betreft mogen ze hun diploma alvast ophalen!

54 likes

Geen foto maar een lijstje, voor 3 euro had ik een groente- en fruitbox van de Lidl:

  • twee kilo ui
  • halve kilo asperges
  • halve kilo puntpaprika’s
  • doosje champignons
  • zakje tomaten
  • een grote mango
  • een handig doosje voor lege bierflesjes
5 likes

Nog even een bestelling opgehaald zo vlak voor het voetbal begint. M’n bakker speelt er blijkbaar op in gezien het voetbalbrood dat erbij zit :stuck_out_tongue: Fijn pakketje iig!

13 likes

Ik zal niet snel klagen, ik heb zoiets van je moet de too good to go niet in de bek kijken.

Maar zes zakken waspeen?!

15 likes

Heb je ook nog iets anders gehad? Of was dat het?

1 like

Van de lidl:

  • halve kilo blauwe bessen (die zit er tegenwoordig bijna standaard in. Heel chill)
  • een mango
  • zak appels
  • sperziebonen
  • krop sla
  • een paprika
  • bak tomaten
  • twee courgettes
  • een meloen
6 likes

Van de Lidl.

11 likes

Oh ja drie zakken radijs :slightly_smiling_face:
En twee zakjes aardappelen (daar kan ik nog wel wat mee)

3 likes

Lol, carrotcakes maken dan maar? :joy:

Vandaag voor het eerst besteld en gelijk 3 :flushed: zal zo foto’s posten


Van BRROOD, €4


Van zo’n toeristische kaaswinkel, €12

12 likes


Lidl weer eens :slight_smile: heerlijk pakket

23 likes


En de HEMA, €4 :drooling_face:

27 likes

Oooo lekker! Ik opende toevallig dit topic om te zoeken naar Hema ervaringen :yum:

1 like

Ik vind het brood van BROOD erg lekker, maar had echt spierpijn na het snijden van het stevige zuurdesem brood🤣

2 likes

Lijkt wortelsoep je ook lekker? Ik heb daar een recept van en die moet ik nog proberen, maar klinkt erg goed. Kan die zo voor je overtypen.

1 like

Ik ben wel benieuwd naar die soep!

1 like

Sushi time €6

Lidl, €2,99 (van m’n vriend)

Ben echt helemaal fan haha! En m’n vriend zit ook steeds te kijken

6 likes

Dan hierbij het recept :smiley: @Nescio voor het geval je toch nog benieuwd bent tag ik je nog maar even.

Kruidige wortel-tamarindesoep

Ingrediënten

  • Olijfolie
  • 2 grote uien, grofgehakt
  • 1,5 kg wortels, geschild en in grove stukken
  • 1 tl kaneel
  • 1 tl kurkumapoeder
  • 1 tl gemberpoeder
  • 1 tl paprikapoeder
  • 1 el knoflookgranulaat
  • 1 el ongezoete tamarindepasta
  • 1,5 l kokend water
  • zeezoutvlokken en zwarte peper

Bereiding

  1. Doe de olijfolie in een grote pan en zet op middelhoog vuur. Doe de uien en wortels erin en bak ze een par minuten - niet bruin laten worden.

  2. Doe de kruiden erbij en schep alles goed om zodat de olijfolie en kruiden goed verdeeld zijn over de uien en wortels.

  3. Voeg de tamarindepasta, water en de peper en zout toe en roer weer goed.

  4. Zet het vuur wat lager en laat de soep in ongeveer 30 minuten of totdat de wortels en uien gaar zijn, zachtjes pruttelen. Mix het glad met een staafmixer. Serveer de soep met een scheutje olijfolie en bestrooi eventueel nog met wat kaneel.

Dit recept komt uit het boek ‘Simply’ van Sabrina Ghayour. Vind haar kookboeken echt aanraders! Dit boek heeft heel veel simpele recepten en vaak met een leuke twist. In haar kookboek Feasts heeft ze echt super veel toffe recepten om een grote feestmaaltijd te maken die je heel gemakkelijk kan combineren. En ook die recepten zijn over het algemeen ook goed te volgen en zeker geen hogere wiskunde.

1 like