Wat eet je vanavond #3

Neeeee deden mensen dit echt?! Haha wat vreselijk! Je kan dat ook gewoon als kant en klare zakjes kopen in de supermarkt.

Het was trouwens ook mijn favoriete wrap. Ik heb wel een enigszins goede vervanging gevonden @Calypso. Maar dan zonder die honing-mosterdsaus, weet niet of jij daar een goed recept voor hebt?

1 like

Geen idee of ie in de buurt komt (de wrap van de McDonalds heb ik al lang niet meer gehad), maar vind deze qua smaak altijd wel prima:

1 like

Oh dit is allemaal zo herkenbaar, mensen doen echt de gekste dingen bij de Mac.

1 like

Ik heb een klein beetje caesardressing van La Place gebruikt! Vind die echt super lekker bij bijna elke salade :joy:

1 like

Couscous met gegrilde aubergine, courgette en paprika met feta

8 likes

Waar vind ik een recept voor die wortels?
Dit ivm Too Good To Go - #3762 door Nescio

“Wraps” van kikkererwtenmeel met hummus, paprika, avo en broccolikiemen.

3 likes

Pinda kip, goulash, hachee, soervleis (zuurvlees srry Limbo’s als ik t verkeerd schrijf), Chinees achtige vleesgerechten.

1 like

zoervleisj! bijna goed!

2 likes

Pasta alla norma, venkelsalade en knoflookciabatta uit de oven.

4 likes

Cottage pie met wortelpuree ipv aardappelpuree

2 likes

Prei-kerrieschotel (van Maggi


)

9 likes

Lekker! En maak ook cornbread haha rare cravings

2 likes

De wortel-tamarindesoep die ik deelde in het Too good to go topic. Wel heb ik verkeerde tamarinde pasta gekocht, deze is namelijk gezoet -.-

Edit:

2 likes

Udonnoodles met kip, bosui, paddenstoelen en komkommer

1 like

Omdat ik een klote dag had op het werk verdien ik deze wel (ik verdien hem altijd natuurlijk maar nu extra).

3 likes

Vandaag lekkere biryani met kip en raita. :heart_eyes:

2 likes

Een Giant burger en frietjes besteld

1 like

Gepofte zoete aardappel met chana aloo :blush:

1 like