Ik ben net gebeld door fredje… ‘wak aant doen was’
Nou ik was net de was aan het doen.
helemaal flabbergasted dat ik ‘’ Op zaterdag avond de was deed!! en of ik dat niet op donderdag kon doen ‘’ Toen hing ik op want ik ken helemaal geen fredje.
Vandaag zoveel totaal bezopen jongeren in de stad, was helemaal vergeten dat dat pre corona ook gebeurde en normaal was ofzo? Ik schatte ze echt 16-20 ergens en vond ze bloedirritant. Voorheen kon ik het beter aan, misschien heeft corona en het gebrek aan uitgaan toch iets met me gedaan haha
Ik heb nogal pittig gegeten en hierdoor last van brandend maagzuur, maar gelukkig vond ik nog een rennie. Echt fantastisch spul, voel na 3 minuten al verschil
Sorry, had een verkeerd nummer!
Ik ga een dagje shoppen en heb écht tops/bovenstukken nodig. Waarschijnlijk kom ik met alles behalve dat thuis 🥲🥲
Dat is ook serieus zoo moeilijk om te vinden, leuke blousejes enzo succes
Ik heb dus blijkbaar vannacht, toen ik om 5 uur wakker werd van mijn droom, een snapchat filmpje opgenomen waarin ik vertel over mijn droom (ogen dicht, heel slaperig) en dat ik er bijna van moest huilen HAHA. Valt me mee dat ik hem niet op mijn story heb gezet.
Ik vind hem zo leuk hè
Je moet daarom nooit met een doel gaan shoppen
Ik reed daar langs en het lijkt wel Dubai! Zo niet-Nederlands ziet het eruit.
Ah ik heb echt een leuk weekend gehad tot nu toe maar wel 3 nachten te kort geslapen en nu ben ik moe en voel ik me een beetje leeg? Vandaag heb ik niks gepland behalve skeeleren met mn zusje. Dus lekker een dagje voor mezelf en een beetje opladen. Hopelijk breekt de zon nog door vanmiddag.
En als je bankrekening eigenlijk leeg is
Ik weet het
Ik ben ziek Lijkt het meest op bijholteontsteking maar uiteraard wel wezen testen vanochtend. Maar ik had vet veel zin om vanavond te gaan werken want dat zou voor de eerste keer met gasten binnen zijn, en het komt daar ook superslecht uit omdat verder eigenlijk niemand kan werken vandaag dus voel me naast beroerd ook nog schuldig ):
Ik moet huilen terwijl ik me echt super goed voel, snap soms echt niets van mijn emoties. Maar ik had een jaar geleden niet durven dromen dat ik hier zou staan.
Pffff ik wil.een lange wandeling gaan maken maar kan er niet tegen dat ik niet weet wat ik aan moet.
Alle jurkjes die ik heb zijn boven de knie en miss te fris… en een lange broek weer te warm.
De zon zou niet gaan schijnen vandaag maar schijnt nu volop… zal.je zien dat ie straks weg trekt en ik t koud krijg
Noooo ik ben m’n pasje voor de ondergrondse afvalcontainers kwijt
Ik heb sinds een week tiktok, en ik kom toch vanalles tegen. Nu weer een livestream van een bloemkoolrave:
https://vm.tiktok.com/ZMeEku6JU/
Oh hij is net afgelopen
Er zijn van die momenten waarop ik er zo intens van kan genieten dat ik volwassen ben en op mezelf woon.
Als ik om 9:00 een reep chocola weg wil eten, de hele zondag in bed wil liggen en ‘s avonds een dikke pizza wil bestellen is er niemand die me tegenhoudt. Wat een vrijheid praise the lord.