M’n vriend is vanavond weg, omg zoveel opties nu qua eten, wat zal ik doeeeeen
- Turkse pizza en patat
- Sushi
0 stemmers
M’n vriend is vanavond weg, omg zoveel opties nu qua eten, wat zal ik doeeeeen
0 stemmers
Woooow een hele hand chips!!! Dan kan ik wel in een groentetuin gaan leven.
Ja, natuurlijk Je rijdt met een potentiële moordmachine!
Gvrdmm zeg ik ben zo beroerd. Ineens weer ongesteld na aantal maanden, ondanks mijn spiraal, weer gelijk weer waarom ik dat niet meer aankon 🥲
Oh please laat ons weten hoe de ontvangers reageren! Ik vind dit zo fantastisch.
Hahahaha ja ga ik doen, mn werk geef ik zaterdag en voor vrienden doe ik morgen op de post
denk dat ze zich dit weekend afvragen waarom ze in godsnaam met mij bevriend zijn
Een bericht is samengevoegd naar een bestaand topic: Dingen die je altijd al tegen een bepaalde forummer hebt willen zeggen
Ik vind dit hilarisch, vooral haar lengte en gewicht
En het waag het niet om voor de deur te staan hahahha
Sorry voor de dubbel post maar ik zie dit net. WAT FANTASTISCH!!! Denk dat je vrienden het super vet vinden om zo’n kaart te krijgen
a. vriend
b. hamster
c anders…
Ik hoop B.
Cavia!
Lekker bij m’n schoonzusje gechilld vandaag, samen aan studie gewerkt en gegeten Was eigenlijk nog nooit bij haar thuis geweest zonder m’n vriend erbij.
Pfffff ik kijk weer restaurant filmpjes in Korea en ik heb zo een heimwee. De laatste keer was ik (apart van elkaar) met 2 vrienden en dat was echt zo leuk. Dat je aan de andere kant van de wereld gewoon elkaar kan zien.
Ik heb vanochtend gepind bij de bakker bart en het is helemaal niet afgeschreven haha huh. Ik twijfel nu of het goed gegaan is, maar ik weet nog dat ik haar een fijne dag heb gewenst dus lijkt me wel. Hopelijk doet rabobank gewoon een beetje gek anders durf ik daar niet meer te komen.
Een collega appt me met de vraag of ze morgen een stuk zelfgebakken taart voor me moet meenemen. Is dat een serieuze vraag? Bless her
Ik ga zondag op kennismakingsgesprek bij een stel dat op zoek is naar iemand om hun hond een dag per week uit te laten
Lijkt me zoooo leuk. Hoop alleen dat ik niet te ongemakkelijk ben met alle praatjes met andere honden eigenaren.
Dat heb ik ook wel eens bij de appie en de volgende dag staat het dan in m’n ing app als afgeschreven, maar gaat wel gewoon goed.