Mijn gemeente heeft het grootste percentage FVD stemmers van NL dus ik heb geen illusies hahaha. Maar gelukkig wel alleen van vrienden van me die D66’er zijn een flyer in de bus gehad
Ik woon in rdam in een wijk waar vooral pvda gestemd wordt of iets als denk, maar daar hangen dus ook borden van VVD. Hallooo die mensen wonen hier niet. Die zijn allang al vertrokken naar de buitenbuurten.
Vandaag nog werken en dan lekker weekend! Zit hier nu al zo lekker op m’n plek en vind dit werk ook veel leuker dan het vorige bedrijf waar ik dus na 3 weken weg ben gegaan. Ben dus ook weer helemaal opgebloeid deze week.
Ik neem mijn vriend voor zijn verjaardag mee naar een heel vet festival in Londen . Maar nu moet ik zoveel moeite doen om het niet nu al te vertellen.
Nog eentje innemen tot het maximale dosering.
In mijn VVD-dorp zie ik echt alleen VVD-posters. En wat lokale partijen.
Zooo dat is genoeg gewerkt voor vandaag. Terras ik kom er aan
Echt een van de dingen die ik totaal niet mis sinds ik verhuisd ben.
Heb als verrassing voor m’n moeder aperol spritz gehaald maar ze duurt laaaang
Haha, dat snap ik. Ik stem voor het tegenwicht nooit op de VVD overigens.
Inhaler opgehaald. Nu hoor ik er ook bij
Voor de fans van Secret Santa/Bunny: bij voldoende animo organiseren @Jeminae en ik dit jaar weer een Secret Bunny! Aanmelden kan via dit topic!
Ben inmiddels zelf ook positief. Bweghhh
Oh man wat voelt het toch altijd heerlijk als je uitlogt en weet dat je vakantie begint. Out of office aan en doeeeei
Eindelijk weekend! Zin in
Ahw ik heb zon lieve collega waarmee ik altijd over eten praat. En ze is thais en spreekt alleen engels. En diegene die haar heeft ingewerkt alleen gebrekkig nederlands. Maar ze durft niet goed voorzich zelf op te komen en vind alles maar prima dus ik help haar en push haar soms ook om gewoon dingen te vragen enzo.
En vandaag hadden we het weer over eten dus ik vroeg haar welke rijst zij gebruikt voor mango sticky rice. En ik verwachte alleen een foto van een verpakking of een naam of iets. Maar ze gaat het voor me halen haha. En toen vroeg ze ook of ik de suiker en de kokos melk nodig had. En ik zo nee joh die kan ik overal halen. Maar ze stond erop dat ze de goede melk voor me ging halen haha. Ik ben benieuwd waar ze allemaal mee komt maandag hahah.
Same
Ik vind het altijd interessant als mensen mij als sociaal bestempelen en dat ik duidelijk spreek, want ik ervaar mezelf dus echt als een warhoofd