Free them titties
Ik heb dit weekend via een soort wim hof workshop 2 x een paar minuten in een ijsbad gezeten en het ging me verassend goed af. Totaal niet verwacht en ik ben nu best een beetje trots op mijzelf. Hele toffe ervaring ook!
Gelukkig ging het wel door en was het ook nog gezellig!
Ik ben de laatste tijd een beetje ‘low-key’ gaan rondkijken voor een nieuwe woning en ik sta nu ineens eerste voor een appartement via de woningbouw Ik ga sowieso kijken maar het ziet er op de foto’s echt gedateerd uit en er ligt o.a. geen vloer in en ik denk dat alles geschilderd moet worden. En ik kom uit op zeker €1000,- per maand inclusief alles dus pfff wel pittig. (Ik betaal nu €800,- incl, maar m’n huidige woning is wel een stuk kleiner) Spannend dit!
Als ik Gossip Girl moet samenvatten is het rijke tieners die elkaar constant vreselijke dingen aandoen maar dat net zo snel weer vergeten tenzij het ze goed uitkomt.
Dus als je daar nu al moeite mee hebt dan zou ik jezelf die 6 seizoenen besparen.
Ik heb jarenlang een crush gehad op iemand en uren en dagen gefantaseerd en nu hebben we sinds heel kort “iets” (is nog niet uitgesproken wat het juist is) en kan ik niet aan het idee wennen dat het echt is .
Is er iets lekkerder dan je hoofd op je kussen laten vallen nadat je honderd jaar over je avondroutine hebt gedaan? Ik denk serieus dat ik sochtends sneller de deur uit ben dan dat ik savonds in bed lig
Ik was net uit en onderweg naar huis ben ik aangerand door een gozer die langs me heen fietste en in m’n kont kneep.
Ben echt totaal in paniek geraakt en half hyperventilerend naar huis gefietst. Hoe moeilijk is het om van iemand af te blijven echf wtf.
Wow niet okee. Hij kneep in je kont en fietste toen door of? Ben je alweer wat rustig?
Wat ontzettend rot dit, en wat een ongelofelijke eikel. Hopelijk kon je wel slapen.
Ja hij fietste langs me heen en kneep in ‘t voorbij gaan in m’n kont. Hij fietste toen wel direct door en had ook een capouchon op dus kon niet goed zien wat voor figuur het verder was. Ben nu wel weer rustig en heb gewoon geslapen maar ben me echt kapotgeschrokken, kan hier ook zo boos van worden.
Gelukkig dat je je iets rustiger voelt. Vorig jaar werd ik in een nacht door 2 mannen in de discotheek in mijn billen geknepen, waarvan 1 uit mijn ‘eigen groep’ van die avond. Die wist dat ik daar niet op zat te wachten. Ik was ook zo boos en vond het zo’n rotgevoel dat ik geen controle had over de situatie.
Terecht dat jij ook heel boos bent, niemand heeft het recht je ongevraagd en zonder toestemming aan te raken. Hoop dat het nare gevoel snel zakt.
Ik realiseer met net dat ik al een week niemand heb gezien/gesproken. Iedereen is weg/druk/onbeschikbaar. Ga er opzich nog best goed op en zit in een creatieve/componeer flow maar vind het wel ergens zonde van mijn nog vrije dagen hoor Einde dagboekpost
Klopt, een tussenweg is toch het fijnst. Zeker als iemand niet veel in zijn profiel heeft staan, wil ik toch wel een aantal dingen weten. Sommige dingen zijn voor mij een no-go en dan is het zonde om op date te gaan.
@ZusjevanJoost
Ja maar dit was echt na een dag met 3 keer wat heen en weer schrijven. Zou ook zelf zeked niet langer dan een week wachten
@Rozevarken
On my way!
Ik had echt zin in twee gekookte eitjes. Nu ging ik ze eten en toen realiseerde ik me ineens dat het EI was en had ik er ineens geen zin meer in. Weet niet of iemand dit herkent haha maar ik had ineens zoiets van ‘ew’
Ja dan is het opeens te ei-achtig ofzo maar kan ik ook hebben met bijv yoghurt
Wieeee?
Ik heb de komende twee weken mijn schoonmoeder in huis. Ze komt vanavond hiernaartoe. Lieve vrouw hoor maar omg het gaat zo intens worden Ze lult echt een hond kapot haha.
Wauw twee weken?! Dat zou echt mijn nachtmerrie zijn.
Ja ik moet toegeven dat ik me wel een beetje zorgen maak of het gezellig gaat blijven. Gelukkig werk ik wel tussendoor en heb ik savonds ook dingen te doen dus heb ik wel pauze van haar