Wat je even kwijt wil #68

Ik heb ook een goede vriendin leren kennen via Bumble!

3 likes

Wie heb je een bericht gestuurd? Melkunie?

Uhm Breaker zelf volgens mij.

Zou het ook werken als ik zeg dat er een breaker geëxplodeerd is in mijn Birkin bag??

31 likes

@kika Ik heb de Wordle vandaag in 2 keer opgelost!

5 likes

Een bericht is samengevoegd naar een bestaand topic: Sollicitatietopic #2

Ik heb het al maanden zo druk op werk en het leek er even op dat m’n agenda vanaf nu tot aan m’n vakantie wat rustiger zou zijn. Nu is hij toch nog volgepland met allerlei (voor mij) nieuwe/spannende dingen. En merk echt dat ik op ben. Heb vannacht alleen maar liggen woelen en stressen erover. Heb ook ineens keelpijn, ben misselijk en lamlendig. Net een mailtje gestuurd of ze niet a.u.b. iets eruit kunnen halen en ik hoop het zo. Wil dit echt niet meer

5 likes

Ik had niet verwacht dat er ooit een kabinet zou komen waarin ik Sophie Hermans de meest oké persoon zou vinden. Echt een gaaf land wonen we :sob:

11 likes

Ik ben zo slecht in online shoppen :sweat_smile: Heb al tijden hetzelfde aan en echt wel zin in wat nieuws, maar ben niet in de mogelijkheid om makkelijk naar een winkel te gaan. En dan zit ik eindeloos te scrollen door veel te veel kleding aanbod. En dan denk ik weer dat ik eigenlijk tweedehands wil kopen want er zijn al zoveel kleren. En dan zit ik weer eindeloos door Vinted te scrollen, maar vind ik het er toch weer niet lekker fris uitzien. En dan ben ik alweer totaal overprikkeld en heb ik nog niks nieuws en wel weer een uur van mijn tijd verloren haha. Schiet niet echt op zo…. :woozy_face:

3 likes

Ik ben echt aan het aftellen, het vriendje is er over 12 dagennnn. Heb net een verjaardagscadeau besteld en we gaan 20 juli naar een antiekmarkt en daarna winkelen, dus mag hij nog wat uitzoeken. Ik heb er zo’n zin in :grin:

10 likes

Ik heb sinds een paar dagen zoveel last van mijn onderbenen. De hele tijd een soort kramp en heb het gevoel alsof ik ze de hele tijd moet strekken.

Vooral irritant dat ik er ook in bed last van heb. Daardoor al een paar nachten slecht geslapen.

Ongevraagd advies: zou magnesium helpen?

Ja zou ik misschien eens moeten gaan nemen. Moet alleen even kijken of ik supplementen ga nemen of beter kan smeren.

1 like

Another ongevraagde tip incoming. Ik heb laatst geleerd dat het meest effectief is om een voetenbadje met magnesiumzout te nemen! Dat dit het beste opgenomen wordt.

Magnesium werkt bij mij in ieder geval goed tegen onrustige benen.

1 like

Smeren!

Of indd voetbadje/bad, via huid veel betere absorptie

4 likes

De huid neemt geen magnesium op bij smeren.

18 likes

Ah goede tip! Eens kijken of ik deze bij het Kruidvat kan vinden straks!

Deze dag gaat veel te traag. Ik zou willen dat het al half zes was nu.

3 likes

Ik koop dit ook wel eens bij H&B of Etos!

1 like