WELKE IS LINKS WAT DE FUCK IS RECHTS
Ja pfff dat is dan meteen weer zo’n hele onderneming. Ben echt al jaren niet meer uitgegaan in een andere stad, een paar jaar geleden deed ik dat nog wel eens. Ik zal het eens bespreken haha, waar ga je heen?
Ik heb zo’n vermoeden/onderbuik gevoel dat morgen mijn vrijgezellenfeest gaat plaatsvinden
Oeh veel plezier indien het inderdaad zo is!
Houd je van techno? Dan kan je naar zomer.marathon in de 013 stad. Dr Lektroluv komt
Gewoon de url kopiëren en plakken en dan komt dit eruit:
Ja maar ze draaien drum & bass en dat vind ik echt kut
@August hmm soms kan ik het wel waarderen. Ik ga even kijken!
Een gin tonic en cocktail verder en ik voel me ver heen… en het is pas half 11…
Weet iemand nog een leuk hotel in Valkenburg? Voor niet teveel geld?
Ben de dans ontsprongen hehehe.
Ik ben Pisnicht: The Movie aan het kijken en ik word gewoon kwaad van sommige uitspraken/meningen van mensen.
En Zomer Couture in Goffert? Of niet je ding?
Jawel dat vind ik heel leuk maar ik ga ‘s avonds uit eten! Dus dat is een beetje lastig
Ik ben een soort ariva translater/informatie station. Altijd word er aan mij in wat voor een taal dan ook gevraagt waar mijn trein naar toe gaat. En ik weet ook altijd alle stops haha.
Nu was het een relugieus gezin en ik zit hier met mn memmen half uit mn shirt
Iedere avond hetzelfde liedje: nog een aflevering van een serie/YouTube video kijken en mezelf haten morgenvroeg, of verstandig zijn en gaan slapen.
Uiteraard kies ik altijd voor het eerste en blijft het nooit bij 1 aflevering.
Ik ga morgenochtend (moet om 5.15 op) op vakantie en kan niet slapen verdomme
Hahaha love dit! Repelscheetje ook echt
Wil nog wel ff zeggen dat ik het lief vind dat je me redden. Aangezien je ook je hele red mij gifjes album had kunnen droppen.
Gemiste kans.
Ik gooi om te reinigen vaak zo’n bruistablet voor een kunstgebit erbij! Misschien helpt dat voor jou ook