Ik vind van niet, ik heb Airpods met NC en de Bose QC 35-II en ik vind de laatste wel beter. Dat komt denk ik ook omdat je hele oorschelp wordt afgedekt.
Oh edit: ik dacht aan draadloze oordopjes, maar jij bedoelt andere oordopjes haha.
Ik vind van niet, ik heb Airpods met NC en de Bose QC 35-II en ik vind de laatste wel beter. Dat komt denk ik ook omdat je hele oorschelp wordt afgedekt.
Oh edit: ik dacht aan draadloze oordopjes, maar jij bedoelt andere oordopjes haha.
Ja! Met die bose iig wel, je hoort als je goed luistert vaagjes een soort White noise ruis. En als je de nc lager of uit zet valt dat geluid weg.
Op tinder wel en bij bumble verdwijnen ze dan uit de lijst.
Ik heb een sennheiser en die is ook heel fijn zonder muziek. Ik zet hem vaak op als ik buiten ben en dan is er veel geluid gedempt.
Thanks, goed om te weten!
Een oud collega uit de Bible belt vertelde hier wel eens iets over. Hij was zelf Turks, maar ook die gemeenschap is in die regio blijkbaar heel streng gelovig. Hij was toentertijd een jaar of 28 denk ik, maar hij vertelde dat heel veel van zijn vrienden/ neven op dat moment in scheiding lagen. Ze trouwen namelijk vroeg om seks te kunnen hebben, maar scheiden na een paar jaar weer omdat ze toch niet bij elkaar blijken te passen.
Weet verder niet of dit overal zo is, of toevallig alleen in zijn kring.
@Shadina ik heb NC hoofdtelefoon en oordopjes (Bose en Sony) maar beide vind ik persoonlijk niet chill als ik stilte wil? Daar werkt het imho echt niet goed genoeg voor, ik doe dan altijd van die cheapo schuimrubberen oordopjes in. Die ene loop oordopjes heb ik ook: doen weinig.
Deze heb ik ook, heel blij mee
Ik heb voor bose gekozen omdat de microfoon van Sony een stuk minder was ivm online meetings.
Mijn ov chipkaart verloopt binnenkort dus ik heb een nieuwe aangevraagd, in de mail daarover staat dat ze het resterend saldo automatisch op mijn bankrekening storten 15 dagen na verlopen van mijn huidige kaart en dat ik er geen reisproducten meer op moet zetten want die worden niet automatisch overgezet naar de nieuwe kaart, maar ik neem aan dat ze met reisproducten geen geld bedoelen toch? Anders kun je niet meer reizen tot je je nieuwe kaart hebt?
Die is te groot voor mijn hoofd, dus die zat niet goed.
@Spaarlamp Klopt! Een reisproduct is bijvoorbeeld een abonnement, maar geen saldo.
Werkt er hier iemand bij HEMA die mij kan vertellen hoe de panty’s aangeleverd worden? Als in: labelen jullie de panty’s zelf op maat of komt dit zo al de winkel binnen? Heb gister weer vier dezelfde panty’s gekocht (want korting), maar ze hebben allemaal een andere lengte 🫠 is al de zoveelste keer dat de maten niet kloppen. Snap sowieso niet dat ze de maten niet gewoon IN de panty naaien maarja
Heeft iemand hier een VIP kaart van de vrienden loterij? Ik wil met mijn vader naar een museum volgende week, maar de kaart staat op naam van mijn moeder. Mijn ouders zijn getrouwd en het is kaarthouder +1 introduce maar ik heb geen idee of mijn vader en ik dan gratis kunnen. Ik kan het ook niet vinden, hebben jullie ideeën?
Komt gewoon per maat met stickertje en al binnen.
Klinkt als je moeder (= kaarthouder) + één extra persoon. Ik weet niet hoe streng ze zijn, maar in veel van zulke gevallen maakt het dan niet uit dat je getrouwd bent met de contractant en moet het echt de contractant zelf zijn.
Misschien even bellen voor de zekerheid?